AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 30/08/2006 :  22:33:50  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Malachor V'dasın demekki. Ben en zorda denemedim ama orta seviyede pek bir fark göremedim ben. Sadece oyunun en sonunda biraz zorlandım o kadar. (oda Dark Side'da iken. Heal çok fazla force power götürüyor, force kullanamıyordum ama en sonunda geçtim)

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 31/08/2006 :  00:09:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yha ben bu oyunun hikayesini tam kavrayamadım şimdi kısaca Keria ya ne oluyo kimmiş bu bana kısaca bi osetleyemesmisiniz hikayeyi , PM de atabilirsiniz tabii..
Sayfanın En Üstüne Git

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 31/08/2006 :  08:50:35  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunun hikayesi uzun sen birde KOTOR 1'de oynamamışsın ama ben yine biraz anlatayım.

Yönettiğimiz karakter sürgün Jedi. Jedi Konseyi'nden atılmasının sebebi Jedi Sivil Savaşından önce Revan ve Malak'ı takip edip Mandalorian Savaşlarına katılmasıdır. Jedi Konseyi sürgünün "güç" ile ilişkisini keser, ışın kılıcınıda alıp yollarlar. Revan, Malak'ı yenip Jedi Sivil Savaşını bitirdikten sonra bilinmeyene gider. Bir şekilde gemisi Ebon Hawk geri döner. (bu kısmını tam bilmiyorum galiba küçük droid getiriyordu) Oyunun başında küçük droid ile Ebon Hawk'ı Peragus'a bıraktıktan sonra zaten KOTOR 2 başlamış oluyor. Kriea'ya gelince, onu anlatırsam oyunun sonunuda anlatmış olurum. Ama anlatmamı istersen anlatırım. Ama sen büyük bir ihtimalle bu msj'ı okuduğunda oyunu bitirmiş olursun. Anlamadığın merak ettiğin bir yer olursa sormayı unutma.

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 31/08/2006 :  17:02:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Evet tam olarak oyle oldu jenerik aktı Heey gidi Lucas amca mekanın cennet olsun gerçi zor ama :D neyse .. Şimdi Kotor1 i alıcam Allah nasip Kısmet ederse onuda bitirmek istiyorum... Revan kadın mı? bide sith mi? Jedi Civil War u sith mi kazanıyo? Krieayı da anlatırmısın? abi hasta oldum ben KOTOR a hayran kaldım meyran gittim... Onceden internetten indirmek istiyodum bulamıyodum sonra 6 filmide izledim içimde bi azim oluştu Aldım oyunu oynadım bitti ohh.. İnş Kotor 1de de yardım edersiniz dimi abicim? :D
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 31/08/2006 :  18:48:07  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Kotor 1 bence konu olarak daha iyi. Revan sürekli maskeli dolaşan bir tip olduğundan (seste mekanik olduğundan) cinsiyetine dair bir bilgi yok (gerçi filmlerde en son erkek olduğunu görmüştük ama neyse :S) birinci oyundan sonra ikinci oyunda bu kadar iyi bir konu ile devam edebilmelerin, şahsen çok şaşırtıcı bir durum olarak görüyorum çünkü birinci oyunda inan konuya bir ekleme yapılamaz yapılırsada tad mad kalmaz diğer oyunda :) Kotor2 daha kolay bir oyun birinciye göre belkide o sebepten birinciyi önce bitirenler ikinciden aynı tadı alamıyordur çünkü bosslar bile nispeten çok kolay iniyor. birinciyide bitirince görüşlerini duymak isterim ahmet (şahsen ben biraz zorlayıcı savaşları her zaman daha üstün tutmuşumdur zaten kotorda sen ekrana bakıyosun adamlar işlerini görüyor hiç değilse bosslarda biraz kaçmak saklanmak zorlanmak lazım değil mi? :D)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000