AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 01/09/2006 :  16:47:02  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
KOTOR 1'i bende oynamadım ama hikayesini biliyorum. KOTOR 2'de bosslar gerçekten çok kolay ölüyor. Hele hele Darth Nihilus yokmu? En çok tırstığım oydu ama adam bir halt beceremiyor. Hikayeye göre Darth Nihilus açlığın Lordu. Güç'e duyduğu açlığı herşeyin gücünü emerek gideriyor. Katarr gibi birçok gezegeni yok eden bir Sith Lordu Sürgün'e yeniliyor. Darth Sion'a gelince, sadece dark side'da zorlayabilir. Daha öncede söylediğim gibi dark side'da heal çok fazla force götürüyor. Darth Sion her ne kadar kolayda hakkı inse tekrar dirildiğinden zorladığı anlar oluyor. Darth Traya : Veya Kreia ise çok fazla zorlamadı beni. Sadece oyunun en son kısmında 3 tane ışın kılıcını üstümüze yolladığı zaman bu sefer light side'da zorlanmıştım. Herneyse KOTOR 1 bulduğumda mutlaka alacağım oyunlar arasında.

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

angelneco
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 15/05/2008 :  10:48:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
shadowwalker bana bi yardım et Izız diye biyer de takıldım kaldım deli olcam dön dön aynıyerde basım dödü
Sayfanın En Üstüne Git

kannam_
Üye

İleti 51

İletim - 17/10/2011 :  19:47:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
teşekkürler
Sayfanın En Üstüne Git

BindirenBek
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 29/04/2013 :  00:40:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Droid parçalarını satın aldığımız yerde ben de takıldım bir türlü ilerleyemiyorum
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000