AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 29/08/2006 :  20:03:14  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok sağol shadowwalker sayende Bao-Dur'da jedi oldu. Ama işin kötüsü robe giyemiyor. Armor giyersede force kullanmasına engel oluyor. Ama idare edeceğiz artık...

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 30/08/2006 :  10:22:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaslar Nar Shaddaa da Kahranna ve ailesini taşımam lasım ama pilot mu ne bişi bulcam onu nasıl halletcem.. Fassa mı ne mavi bi Twi'lek var onunla konusuyorum hijklek mi ne ole bişilerden bahsediyo yardım edermisiniz?
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 30/08/2006 :  16:48:34  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Nar Shaddaa dan ayrılıp Jedi konseyine gittim , Keria öldürdü onları :( sonra Telosa gittim Artisi yendim ve Sith saldırısından kurtarıyodum milleti , ama bilin bakalım ne oldu :( bilgisayar reset attı onca yolu tekrar yaşamam yenmem geçmem gerekiyo ... Ufff yhaaaa :'( ... Arkadaşlar bu arada üstteki sorunum devam ediyo lütfen yardımınızı bekliyorum.. Günde 12 saat oynuyom bu oyunu akşam ruyama giriyo yardım edin de bitsin hem ben hem siz rahatlayın :)
Sayfanın En Üstüne Git

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 30/08/2006 :  21:10:51  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunu bitirmene fazla kalmamış. Hadi kolay gelsin.

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 30/08/2006 :  22:20:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
şu an garip bole siyah bi gezegendeyim Kairanın peşinde.. Yaşil büyük mahlukat devirdi beni bende tekrar oynamadım şimdi o gezegenin başından oynamaya başlıcam... bu arada ben KOTOR 1 i oynamadım Ghost abi Zorluk açısından hangisi daha iyi?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000