AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis'i Bitirdim. Yardım İsteyen?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 10

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 31/10/2004 :  08:03:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
sen herhalde kızı kurtarma bölümünden bahsediyorsun. O yaratık duvar kenarında en köşede iken seni vuramaz. yani duarda o kemik gibi gözüken yerler vardı. oralara yapış ve o sana vuramayıncağa kadar yer al(bir kaç saat uğraştım ben ama sonraki denemelerimde hemen pozisyon aldım. sonrası kolay.kılıç büyü allah ne verdiyse
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 31/10/2004 :  08:04:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
shadowwalker bu kalasların orada yol çıkarma olayı ne bi anlatsana
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 31/10/2004 :  08:06:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
birde bu hazinemden uzak durun diyen bi adam hatırlayamadım bi ortamı anlatasana daha ii olur.
Sayfanın En Üstüne Git

falamir
Yönetici

Turkey
İleti 698

İletim - 31/10/2004 :  11:05:23  Bilgileri Göster  falamir için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Arka arkaya msj atmak yerine var olan msj ını değiştirebilirsin bahoa, gereksiz msj atmamış olursun...

Soner Arslan
oyunsitesi.gen.tr
Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 31/10/2004 :  15:51:09  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
yok bahoa arkadaşın dediği yer halen taveranın altındaki manastırda. hani şu kör akbaa taraftarının olduğu yer. orada iki tarafta gizli kapıların olduğu bir yer vardı. bir tarafta golem saldırıyordu bir taraftada mezarından bir lich canlanıyodu canlanırkende hazineme dokunma diyordu. kapıda üzerimize kapanıyodu böylece ya lichi öldürecez ya biz ölecez durumunda kalıyoduk. buralar normalde kapalı yerler atlamışta olabilirsin. yanlız bir tarafta büyü runleri vardı...
kalaslardan yol çizme olayı demişsin... neredekini soruyorsun? sadece bir katta hoplaya zıplaya (hatta levitate kullanarak) mağaramsı bir yere gelip birkaç böcek öldürüyosun sonrada yılan kadınların hazine odasına çıkıyosun. ne varsa çalabilirsin ama gözükürsen oyunun ilerleri için pek iyi olmuyor :) kalasları izleyerek birkaç yerdede gizli runlere ulaşıyorsun. mesela goblin kalesinde ana salonun üzerindeki kalaslarda bir tane rün saklı. orayada hazine odasından gitmeye çalışıyorsun ki hem yakalanmadan ilerlemek hem hedefine yere düşmeden ulaşmak pek kolay değildi. bunun haricinde kalaslarla alakalı birşey hatırlayamadım. aradığın özel bir durum varsa bulunduğun katı biraz anlatırsan sanırım çıkarabilirim bişeyler.

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 10 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000