AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis'i Bitirdim. Yardım İsteyen?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 10

chloe
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 01/11/2004 :  08:18:58  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya benim dedigim kalaslar aslında yine o kor rahibin ordan gectikten sonraki yerdeki kalaslardı.merdiven var yerler bataklık gibi,sol tarafta metal gunes gibi dallı kollu bise var.bunların uzerinden atlayarak ilerleyememistim ben.simdi shadowun ilk anlattıgı gibi o dispelfield le gecilen odada 113 u girip goleme kalbi verip first locks diyerek ilerleyince en ilerdeki odada bi kola ulasıosun.kolu indirince bu bahsettigim kalasların uzerinde bi yol cıkıyo..rahatca atlayıp zıplamadan yuruyerek gecilio yoldan...ordan da iserbusun shanynin yanına gidiosun zaten...buraları gectim zaten ok..coook tesekkur ederim
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 03/11/2004 :  21:00:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
abi ben bu o oyunda her tarafı bilen bir tek shadowwalkerı tanıyorum. ama kendimi de ilk beşte görüyorum. Sadece Bu lichin adını bilmiyordum. Zombilerin büyücüsünden bahsediyorsunuz herhalde. Ama ben anlamış olabilirim.
Sayfanın En Üstüne Git

kpz
Üye

Turkey
İleti 22

İletim - 29/11/2004 :  22:01:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
en son cevap verildiğinden beri epey bir zaman geçmesine rağmen eğer oyun bitmediyse bende yardımcı olabilirim iki kere bitirdim bu oyunu ve çok zevkli bir oyun .

t.alt
Sayfanın En Üstüne Git

metallic_white
Seçkin Üye

Turkey
İleti 420

İletim - 08/12/2004 :  23:00:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende oyunu 3 kez bitirdim; oynadığım sağlam frplerin birindendi..Ama işin ilginci oyun her oynadığımda ayrı bir zevk verdi.Çünkü ilk seferde karakterimi çok karışık yaratmıştım ama sonradan baktım belli birkaç özelliklere yumulmak daha akıllıca; böylelikle bir kere swordman, bir kere hırsız, bir kere de majisyen yaparak oyunu tamamladım.Hala oynamayanlar varsa aynen, şiddetle tavsiye ederim..

Omnia Aequo Animo Ferre Sapientis...

Sayfanın En Üstüne Git

rockhan
Üye

İleti 3

İletim - 27/04/2008 :  23:21:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Benim takıldığım bir yer var.Oyunun ilk bölümlerindeki barmen karının olduğu yerde kaldım ne yapacağım yardım edermisiniz
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 10 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.08 Snitz Forums 2000