AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

cihangir43
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 09/09/2007 :  23:05:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Beyler öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkürler oyunun sonuna kadar geldim akba taşlarının hepsinide aldım oyunu bitirmem için 1 taşa daha ihtiyacım var ama bulamıyorum bir çok walkthrougha baktım 4. taşın İlsydes'lerin koruduğu son Akba tapınağına girerken kaçmamasını sağlamak zorunda olduğun bi rahipte olduğunu sölüyolar ama girdiğimde rahipin sesi çıkıyor ama kendisini bulamıyorum.acaba oyunda bi hata mı olabilir

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 13/09/2007 :  22:40:34  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
en tepede guc kalkanını dıspel edip içeri girdiğinde (üzerinde belli sayida akba taşı var ise yanılmıyorsam) daha oyun sonu temple'a girmeden 2-3 tane rahip saldırıyor sana. onlardan birisinde bir akba taşı var bunu aldıysan eğer ilk o kızı kurtardigin templeda yanılmıyorsam 2 akba taşı olması lazım orayı bir daha kontrol et ben onlardan birini ıska gecmistim oynarken sendede aynı sorun olabilir. (tatildeyim pek bakamıyorum internete gec cevap icin kusura bakma)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

cihangir43
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 13/09/2007 :  23:59:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kanka çok sağol bi kontrol edecem bu düşünceliğin bile hoşuma gitti işte hizmetteki kalite bu soruma cevap vermen bile yeterli
Sayfanın En Üstüne Git

cihangir43
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 14/09/2007 :  00:02:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu arada Shany(küçük kız)ı kurtardığım tapınağı es geçmiş olabilirim ama oyunun bitme sıralarında son bi Akba tapınağı var hatta dediğin gibi büyü ile kapatılmış bi yeri Dispel Field yapıyoruz sonra girdiğim zaman beni 2 tane İlsydes bekliyorum.Dediğim işte bu onları öldürdüm ama sesi geldiği halde hiç bir Rahip yok.
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 15/09/2007 :  06:07:24  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
o sesini duydugun rahip en alt katta olsa gerek. orada 2 rahip gelmesi lazım birinde akba tası var.. git biraz dolan etrafta geri gelince gelirler belki :D

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

cihangir43
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 16/09/2007 :  03:16:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya evet tapınağın içinde 2 rahip var 2 sinide öldürdüm fakat içlerinde akba taşı yoktu
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000