AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Strateji Oyunları Genel
 Patrician 3
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 11

Death Face
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 17/09/2005 :  14:21:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
patrician 3 oyununun tr yaması varmı?varsa bunu nereden indirebilirim?

Death Face
materna@mynet.com
Sayfanın En Üstüne Git

dorukhan_alev
Üye

Turkey
İleti 26

İletim - 04/01/2006 :  08:49:28  Bilgileri Göster  dorukhan_alev'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba ben bu oyunu aldım ve tek yapabildiğim şey gemi üretmek deniz kenarlarındaki şeylerden ihtiyaçlarımı karşılamak sailors almak maden ocakları gibi şeyler kurmak gemi ticareti yapmak. ama başka biryere taşınamıyorum korsan olamıyorum ofisime aldığım şeyleri kullanamıyorum okul kurdum bu okulu kullanamıyorum ve bunun gibi şeyler işte
Sayfanın En Üstüne Git

dorukhan_alev
Üye

Turkey
İleti 26

İletim - 04/01/2006 :  13:36:24  Bilgileri Göster  dorukhan_alev'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Patrician 3'te bana saldırıyorlar ve benim ambardaki malları alıp gidiyorlar. Ama ben asker üretemiyorum nasıl üretileceğini bilen arkadaş varsa bana yardımcı olabilir mi??
Sayfanın En Üstüne Git

ragolas
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 24/07/2006 :  03:16:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba arkadaşlar. bu oyunu hala oynayan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar çünkü benim de oyunla ilgili soracağım şeyler var. Ayrıca bildiğim konularda da sorularınıza cevap verebilirim.
Sayfanın En Üstüne Git

udeccal
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 05/08/2006 :  13:18:44  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
herşey iyi güzelde şu 'kaptan' denen herifi nerden nasıl buluyosunuz onu anlamadım, ben niye bulamıyorum gemilerim kaptansız sadece tayfalarla orda burda fink atıyo, konvoyda oluşturamıyorum, ayrıca bişey daha diyicem patrician olmak için ne kadar daha sabretmem gerekiyo, şu an councillor um(doğrumu yazdım bilmiyorum)1338 yılındayım ayrıca beklemekten göbeğim çatladı...

ünal
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 11  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000