AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Strateji Oyunları Genel
 Patrician 3
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 11

udeccal
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 25/02/2004 :  23:39:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu oyunda para kazanmak için neler yapmak gerekiyo,deniz ticareti kurtarmıyo bizim hazineyi,karadan nasıl ticaret yapabilirim,şehrimi nasıl genişletirim,başka şehirleri ele geçiremezmiyim,sınırlarımı genişletemezmiyim,bilen varsa bi yardım etsin arkadaşlar.,.,

ünal

candleeee
Üye

İleti 3

İletim - 02/03/2004 :  00:19:26  Bilgileri Göster  candleeee'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
udeccal bu oyunu hic oynamadım gormedım ve insanlar gorduun gibi hic reakt etmıoplar bole oyunlara basit oyunlara takılmıs surklenıolar nasıl bı oyun bu patrician tavsiye edermısın
Sayfanın En Üstüne Git

udeccal
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 07/03/2004 :  17:52:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Valla oyun güzel bişeye benziyo ,gemilerle ticaret felan yapıyosun,belli başlı kentler var,mesela bira,yemek,tabak-çanak,giysi,inşaat malzemesi gibi 20 civarında mal var,sende fazla olanı ihtiyacı olan şehirlere götürüp satıyosun,veya başka şehirden alıp yine başka bi şehire mal satabiliyosun,sonra şehrin inşaatıyla sen sorumlusun,asker felan çıkarıyon şehrine savaş açanlar oluyo,korsanlarla savaşabiliyosun,sanırım karadanda ticaret var ama işte ben oyunu tam çözemediğim için bilmiyorum,parada kazanamıyorum,gemilerle iyi para kazanılıyoda oraya buraya çok para gidiyo, sonraa işte birsürü şey var oyunda,yani para kazanabilsem başından kalkmam oyunun ama işte malum.İşte böyle...

ünal
Sayfanın En Üstüne Git

teletabi
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 05/06/2005 :  17:08:25  Bilgileri Göster  teletabi için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar son yılların en iyi oyunlarından biri patrician 3.udeccal öncelikle ana kasabanı "luebeck" olarak secmeni öneririm ardında luebeck ten ucuza "iron good" alıp ki ortalama alış fiyatın 300 civarı olsun bunları yan kasabalara (stettin ve rostock) a satabilirsin ki ortalama satış fiyatın da 440 civarı olsun.stettin e sattıgında oradan "beer" alabilirsin ortalama fiyat 35 civarı olsun onu da diger ikisinde pahalıya satabilirsin.
ardından bir öneri daha "trade office"ler oldukça işe yarıyor.Sen sehirde olamsan bile trade office varsa o şehirde alışveriş yapıyorsun yani diyorsun ki "ben burada olmasam bile şunun fiyatı bu kadara düştü mü al veya elimizde şundan varsa fiyat şu kadara çıkınca sat diye.Eger gemine kaptan bulabilirsen "autotrade" yaptırabilirsin. ki bu seni rahatlatacak ve sehir işleri ve politika ile daha fazla ilgilenme imkanı sunacaktır.Kafana takılan bir şey varsa mail atabilirsiniz saygılar...
Sayfanın En Üstüne Git

bLuEe
Üye

Turkey
İleti 42

İletim - 06/06/2005 :  20:03:43  Bilgileri Göster  bLuEe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
dostum ben bu oyunu bitirdim ama bana büyük bir tat vermedi bak ben sana daha dişli ve güzel bir oyun öneriyorum:Sid Meier's Pirates! bu oyunda aklına denizcilik ile ilgili ne geliyorsa var.oyuna korsan olarak başlıosun ama istersen de olmayabilirsin yani..travel trade bütün bu işlemleri yapıosun ve ayrıca gemi savaşları patrician III den çok daha iyi..eğer bu oyunu da beğenmediysen (ki zor) sana tavsiye edebileceğim bir oyun daha var:Pirates of Caribbean..bana sorarsan önce pirates! i oyna sonra pirates of caribbean a geç..

ßaßy u r looking so sexxy
Sayfanın En Üstüne Git

faik
Üye

İleti 4

İletim - 08/09/2005 :  18:40:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
abi bu oyun wonderful ben 1.000 paradan deniz ticaretiyle parayı 7.000.000 a çıkardım korsanlık filanda yaptım ama olsun mükemmel abi ya
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 11  Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000