AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

nyc
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 24/04/2008 :  15:53:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadasım ilk basta onceki yardımın icin saol ama simdide idol oldugu sandıgı acamıoyurm :DD yardım edebilirmisin
Sayfanın En Üstüne Git

Hertanksk1912
Üye

İleti 38

İletim - 24/04/2008 :  17:04:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

Tamda bam teline bastın. Acaba bu soru ne zaman sorulacak diye bekliyordum.

Net olarak hatırlıyamıyorum. Muhtemelen kralın odasında bi yerde...

Haaaa hatırladıım... :) Şeyde o...

Mutfağın ilerisinde bir yatak odası var. İçeride 3-4 goblin.

Odaya girince karşında bir tuvalet. onun hemen solunda bir oda daha. O odada bir goblin daha. Ama bu goblin kıdemli.

Bu goblin ile biraz konuşacaksın. Sana bir şeyler mırıldanacak. Tam hatırlamıyorum. Sonra o dışarı çıkacak. Ona görünmeden ( aslında kimse görmemeli ) içeritalan et. anahtar bulmalısın. o anahtar sandığın anahtarı.

Seni görürlerse hepsi sana saldırır....

Mmkünse konuşma sonunda o dışarı çıkar çıkmaz görünmezlik iksiri iç yada görünmezlik büyüsü yap.

Şarşırtma büyüsüde işe yarıyor, ama çok kısa süreli olduğu için tavsiye etmem....

Asla, Asla Deme...!
Sayfanın En Üstüne Git

taylaniye
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 29/04/2008 :  20:08:42  Bilgileri Göster  taylaniye'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yani ben o troll idolünün yani ikonunun olduğu sandıgı acmak için herkesi talan edcem ölemi?
wala bnm için sorun yoq benim elimde yay war deşiom herifleri kalede duwarda asılı bulduğum çift elli kılıcım war hepsi gelsin deşerim hepsini ama inşşlh dedigin gibidir inşllh onun anahtarı cıkar bu goblinlerden.

aaa
Sayfanın En Üstüne Git

taylaniye
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 29/04/2008 :  21:54:47  Bilgileri Göster  taylaniye'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
aga olmuo o sandıkı acmak için koca goblin bölgesini talan eddim battal gazi bile bizanslıların kalesine girince benm kadar wahset , canilik yapmamıştır öldürdüğüm daha doğrusu bacaklarını kollarını kafalarını göwdelerinden ayırdıgım tüm goblinlerin üstüne baktm ama onlardan cıkan hiçbir anahtar o kırmızı yani senin içinde troll idolü oldugu dedigin kutuyu acmıo acılmıo bu kutu yaw lanetli fln diodun acaba ondanmı yardım et lütfen kafayı yicem

aaa
Sayfanın En Üstüne Git

Hertanksk1912
Üye

İleti 38

İletim - 30/04/2008 :  00:25:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Kimseyi öldürmene gerek yok.

İlk girişte kralın yanına gitmek yerine goblinlerin odasına git ve anahtarı al. Dediğim goblinin odasında bi yerde olması gerek.

Oyunu bana baştan kurdurtmayın .. :)

Asla, Asla Deme...!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000