AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 arx fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar  Konu Sonraki Konu  

cumhurkagan
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 16/02/2005 :  19:15:03  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bana saçma da gelse zoharkı buldum ya kılıcla duvara vuruyorsun sandık açılıyo sonra altın yılan yok ya.
neyse yardım gelmese de buldum.
şimdi kılıcıyaptım ama sadece tek bir dragon yumurtası alıyo ne sarımsak alıyo ne amikar rok ne kaya adamların kalbini ve bi hata yaparak kultarın bana bıraktığı giysiyi almadan devam ettim sonrta farkettim ama iş işten geçti 3 tane akbaa taşı var level 5 e hiç girmedim ve elimde hala hız ve flying eye büyüsünü yapacak büyü taşı yok. 5e girince goblin ve troller saldırıyo ne yapayım gireyimmi

khan

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 29/03/2005 :  16:59:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
:D işte uzun aradan sonra paslanıyor insan böle.krahauz ve zoharkı aldınmı??eğer 2 side varsa bulundun durumu her ayrıntısıylan yaz bida yardıme dem.
Sayfanın En Üstüne Git

dieangel
Üye

Turkey
İleti 224

İletim - 30/03/2005 :  17:04:09  Bilgileri Göster  dieangel için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ula çıkmış arx ha baya geride kalmışım ben bea şimdi bi gothic 3 de çıktı deyinde tam olsun ben site olayına girim bakem bi

die
Sayfanın En Üstüne Git

baroTR
Üye

Turkey
İleti 150

İletim - 03/02/2017 :  02:26:36  Bilgileri Göster  baroTR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
cumhurkagan tarafından yazılan:

arkadaşlar bana saçma da gelse zoharkı buldum ya kılıcla duvara vuruyorsun sandık açılıyo sonra altın yılan yok ya.
neyse yardım gelmese de buldum.
şimdi kılıcıyaptım ama sadece tek bir dragon yumurtası alıyo ne sarımsak alıyo ne amikar rok ne kaya adamların kalbini ve bi hata yaparak kultarın bana bıraktığı giysiyi almadan devam ettim sonrta farkettim ama iş işten geçti 3 tane akbaa taşı var level 5 e hiç girmedim ve elimde hala hız ve flying eye büyüsünü yapacak büyü taşı yok. 5e girince goblin ve troller saldırıyo ne yapayım gireyimmi

Hold me near, my one friend and guide Carressed by the coldest fears I surrender So Take me away.........
Sayfanın En Üstüne Git
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000