AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis'i Bitirdim. Yardım İsteyen?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 10

levenge
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 17/09/2004 :  11:41:04  Bilgileri Göster  levenge'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Arx Fatalis'i zar zor da olsa bitidim...yardım isterseniz buraya bi mesaj atıverin yardımcı olayım.(Benim bitirdiğim yol çok farklı o yüzden başka arkadaşlar da yardımcı olabilirlere sevinirim)

The kamboucha mushroom people!
Sitting around all day!
who can belive you?
who can belive you?
Let your mother pray!

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 25/09/2004 :  12:53:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşım şimdi ben ultima wepon kılıcını yapmak için madenlere indim ve burada çıldırma aşamasına geldim. lütfen bana yardımcı olurmusun?sana ortamı anlatayım
şimdi bende mitril metal altın madenleri,iki kılıc kabı,akbaa taşları,(3 tane) ejderha yumurtası,meteorun tozu(meteoru durdurunca kese gibi bişeyin içinde verdiği toz) var.
ben yaptıkalrımı anlatayım sana: şimdi mitril adı verilen ve çantaya konulamayan büyük bi taş var. onu köpek gibi yaratığı öldürdüğümüz yerde parçaladım. 4 parç oldu. sonra forge denilen yere gittim. orada takıldım herşeyi denedim ama bişi yapamadım. ne olur yardım et bana yoksa sonum iyi deil. şimdiden sağol
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 27/09/2004 :  19:25:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaş sen niye cevap yazmıyorsun
Sayfanın En Üstüne Git

Lightning
Seçkin Üye

Turkey
İleti 398

İletim - 11/10/2004 :  19:39:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Selamlar millet. Benim sorum daha basit zaten yeni başladıım için... iki sorum war; 1. krall trol kampına girip başlarıyla konuşmamı we (bi kale wardı saldırıya uğramış filan) kalenin tünelini tıkayan taşları çekmelerini istememi söledi. ok. gittim kampa ama kapıdaki yarma beni içeri almıo! sıkıntı bastı, çektim kılıcı güç bela öldürdüm elemanı. bu seferde içerdekiler daldı topluca.. nası gircem ben oraya zararsız bi şekilder?? 2. çok salak bi soru olcak:) elimde iki tane rune war(adlarını bilmiom). şekli havada çiziom, sağ üst köşede parlıyo rune. ee, sonna nası salacam büyüyü??? sorular bunlar, yardımcı olursanız göbek atarım:P Farewell..

Lost in shadows of my own..
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 16/10/2004 :  09:53:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaş sen bahoa dan yardım iste buarkadaş ölesine yazmış
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 16/10/2004 :  10:02:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bak öncelikle senin hatan şurda başlıo. sen hani zindanı ikinci katı varya oradan direk kaleye gidecektin. eğer kaleden önce bar gibi olan yerdeki kaleye gidersen oyun komple değişio. sonra bi de kralla konuşunca sana bi kağıt verio. çantana ii bak. onu kapıdakine göster içeri gir. kralada ver o kağıdı. sonra da o sana kurukafayı al dicek. sende dışarı çıkacak ve ateş başındaki küçük bi yaratık olacak. o sana canavarların kapısını açaçak. sende gir oraya . ve beni tekrar bul. bi de bu üye isimleri yazan levenge falan yazan bi konu var. bu sitede. eğer bişi olursa o konuya gir sana yardım ederim. bi de shadowwalker diye bi üye var o çok yardımcı oldu bana sana da lur.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 10 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000