AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

KaaNssssss
Üyeliği Kilitli

İleti 0

İletim - 21/04/2008 :  19:00:33  Bilgileri Göster  KaaNssssss'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
kardeş msn adresimi eklesene lütfen ben yanlış birşey yaptım heralde kaan_bjk_007@hotmail.com lütfen ekle ben gem dealler kağıdını verdim sadece 1 tane kağıt 2.yi nerden bulacam?
Sayfanın En Üstüne Git

KaaNssssss
Üyeliği Kilitli

İleti 0

İletim - 21/04/2008 :  19:06:29  Bilgileri Göster  KaaNssssss'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Birşey soracam 2 tane kağıt diyorsun ben o kağıdı kime imzalatacam? daha doğrusu hangi gobline barda oturan goblin e mi? hani yanında barmen kadın olan.ben gem dealler kağıdını verdim gobline 2. kağıdı nerden bulacam?
Sayfanın En Üstüne Git

KaaNssssss
Üyeliği Kilitli

İleti 0

İletim - 21/04/2008 :  19:12:43  Bilgileri Göster  KaaNssssss'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
açtımmm :D goblin kapısını a.çtımm sağolun :D Ama şifreli kapı hala açılmadı bardaki kapı
Sayfanın En Üstüne Git

SamsunLee
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 21/04/2008 :  21:51:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
spam yapmazsan sewinirim :) bide gecer gecmez bnde orda takılmıstım sora bıraktım ztn oradn sora oynamadm
Sayfanın En Üstüne Git

aynamurat
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 23/04/2008 :  02:47:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar bende yeni basladim oyun hakkaten zor simdiden söyleyeyim sorularınızı yanıtlayabilirim en azından şimdilik sanki sizden biraz ilerdeyim

rpg ci
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000