AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

şahmiran
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 30/06/2009 :  17:52:35  Bilgileri Göster  şahmiran'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben bide bi kadın hayaleti buldum onun katilini mi ne bulmamızı istiyoo onu nasıl yapacaz

KuRşUn sEsI KaDaR HıZlIdIr yAşAmAk aMa zOrDuR KuRşUnU HaVaDa, SeVdAyI YüReKtE TuTmAk aLıŞkIn oLsAdA YüReK AyRıLıKlArA YoKtUr kItAbImIzDa dOsTlArI UnUtMaK
Sayfanın En Üstüne Git

şahmiran
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 30/06/2009 :  23:28:41  Bilgileri Göster  şahmiran'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar en sonunda oyunu bitirmiş bulunmaktayım :D çok mutluyum 3 yılın emeğini gördüm :D

KuRşUn sEsI KaDaR HıZlIdIr yAşAmAk aMa zOrDuR KuRşUnU HaVaDa, SeVdAyI YüReKtE TuTmAk aLıŞkIn oLsAdA YüReK AyRıLıKlArA YoKtUr kItAbImIzDa dOsTlArI UnUtMaK
Sayfanın En Üstüne Git

ilhantsn
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 07/07/2009 :  13:28:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
selam arkadaşlar ben bu oyunu oynuyorum şuanda yeni başladım diyebilirim bu tavernanın altındaki akbaanın tapınağına giriş yapıyoruz orda golemlerin olduğu bir yer var duvara 113 sifresini girip 3 tane lever var onları çevirip bi yeri açma olayı var tam olarak çözemedim hangi sırada neye göre yapıcağımızı bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?
Sayfanın En Üstüne Git

emrex66_dogan123
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 07/07/2009 :  16:27:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar en yuksek 10 lv oldugunu biliyoruz degilmi??? ben ole bi hile bıuldumkı 10 lv oluyoruz pog iti var bildigimiz gibi onun karsısında cınlerin mekanı var cine ok atıp ıceri girin sonra ordan troll idolu alıyoruz sonra girşteki trole veriyoruz bi mektup olcak kralın verdigi onu alın ıceri girin sonra trolle konusup idolu verin sonra yıne konusun bu seferde kagıdı verip bekleyın tam pog konusurken esc basın sona 500 xp gelır gıne kagıdı verin ver pog konusrken kapatın ve 500 xp daha boylece 10 lv olun bunun için kagıdı cok verin boylece sihirlı kagıt:)emre dogan msn:emrex66_dogan@hotmail.com ;) beni bulun :) bb

emre
Sayfanın En Üstüne Git

emrex66_dogan123
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 07/07/2009 :  16:40:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
abi yılan kadın bolgesine gittim ama kapı kapalı nolur yardım edin yaaa pls o akbaa rock ları nerde birde o ciçeklerden toz yapan aletle kemige yapın super bi toz cıkıyo onuda kılıca bas mannnyakoluyo valla bide soganla kılıça bas mannnyak olyo nese bana yardım edin nolur emrex66_dogan@hotmail.com ulasabilirsiniz bb

emre
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000