AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

Hertanksk1912
Üye

İleti 38

İletim - 29/06/2009 :  00:53:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
İşin temeli 5 akbaa taşını bul ( nerelerde olduğunu unuttum ). Sanırım haritada kırmızı olarak işaretlenmişti. Emin değilim.

5 taşı bulduktan sonra Ylsis tapınağına git. Her birini indir. Tapınağın sonunda bulunan büyük kapının hemen önünde, taşları yerleştirmek için oyuk var. Olay ondan ibaret. Sonrada patron ile tanış ve oyunu bitir.

Asla, Asla Deme...!
Sayfanın En Üstüne Git

şahmiran
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 29/06/2009 :  01:01:03  Bilgileri Göster  şahmiran'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
onu biliyorum o adama saldırsam bile bişey olmuyo adam tuhaf mutant gibi bişey şekli şemali kaymış ama işte kan çıkıyo adama bişey olmuyo

KuRşUn sEsI KaDaR HıZlIdIr yAşAmAk aMa zOrDuR KuRşUnU HaVaDa, SeVdAyI YüReKtE TuTmAk aLıŞkIn oLsAdA YüReK AyRıLıKlArA YoKtUr kItAbImIzDa dOsTlArI UnUtMaK
Sayfanın En Üstüne Git

Hertanksk1912
Üye

İleti 38

İletim - 29/06/2009 :  01:07:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Biraz kastır.. Ölüyor... paso zehirli ok salla... Freze time büyüsünü kullan. Ama baya bi zordur. Mass İncirate kullan çok etkili. Baya bi sağlık götürür. Eğer onun yaptığı büyülerden kurtulamıyorsan. Mana emen büyü ile kalkan oluştur. Bunların hepsinde yakın temes kurman gerek. Silahlarına her zaman zehir sür. Falan elan işte...

Güçten ziyade hızlı olmak zorundasın. Vur kaç...

Asla, Asla Deme...!
Sayfanın En Üstüne Git

şahmiran
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 29/06/2009 :  01:09:05  Bilgileri Göster  şahmiran'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
birader adam benle şavaşmıyor adam orda kıvrak bir dans yapıyor ve ona vuruyorum kan çıkyor ama bişey olmuyor ve bizim adam başka bişey denemeliyim diyo

KuRşUn sEsI KaDaR HıZlIdIr yAşAmAk aMa zOrDuR KuRşUnU HaVaDa, SeVdAyI YüReKtE TuTmAk aLıŞkIn oLsAdA YüReK AyRıLıKlArA YoKtUr kItAbImIzDa dOsTlArI UnUtMaK
Sayfanın En Üstüne Git

şahmiran
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 29/06/2009 :  17:03:40  Bilgileri Göster  şahmiran'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
birader bide biliyosan scret of the snake women diye bi görev var onu anlamadım çarpıya gidiyorum ama bişey yok orada :S

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000