AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

metallic_white
Seçkin Üye

Turkey
İleti 420

İletim - 23/09/2007 :  18:06:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bir de 1.17 sürümü yamasını indir bakalım vereceğim adresten, o zaman sorun çözülecek mi bakarsın.

Adres: http://ds.jowood.com/arxfatalis/117/ArxFatalis_English_Patch_v117.EXE

Omnia Aequo Animo Ferre Sapientis...

Sayfanın En Üstüne Git

cihangir43
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 26/09/2007 :  17:56:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Eywallah kanka saolasın umarım hallolur
Sayfanın En Üstüne Git

Hertanksk1912
Üye

İleti 38

İletim - 15/12/2007 :  00:12:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar belliki ARX ile çok ilgilisiniz. banada konu ile ilgili yardımcı olurmusunz...

2002 yılından beri bu oyunu oynamaya çalışıyorum :)

Daha doğrusu bitirmeye çalışıyorum. Dili ing. olduğu için anlamam biraz zor oluyor. Üstelik ben yazıyı çözünceye kadar geçmiş oluyor ve bir dahada göstermiyor.

Oyunda Ylsis lerin tapınağını başlarına geçirdim. korudukları bir büyücü var ( gözetleme büyüsü ile kapı arkasından gördüm) Sanırım bu son adamımız. Bunuda öldürdükten sonra oyun bitecek. Ama bu adamın bulunduğu o tapınağa nasıl gireceğim bilmiyorum. Kapı bir türlü açılmıyor. Her türlü silahı, büyüyü ayrıca kazma ve kürekleri denedim kapı kırılmıyor :)

adamda ne oluyo diye dışarı çıkıpta bakmıyor. :)

Acaba oyunun başında atladığım bişeylermi var..?

Hemen her türlü mekana girip çıktım. Mekanlar konusunda size yardımcı olabilirim. Artık bu 5 sene boyunca ARX benim mekanım oldu desem yeridir :D

şimdiden teşekkürler...

Asla, Asla Deme...!
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 15/12/2007 :  01:38:04  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Galiba bahsettikleri kalkan? Dispel Field yap belki olur :}

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

namecinci
Üye

İleti 16

İletim - 15/01/2008 :  22:33:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
akbaa taşları meteoru yok ettiğiniz bölümde rahibin birisinin üzerinde 1 adet, üst kattaki rahip odalarının birisinde gizli bir bölüm var, bu gizli odayı, duvarda bulunan bir taşa tıkladığınızda giriyorsunuz,içeride bulunan sandıkta 1 akbaa taşı daha var... meteor bölümüne geçmeden uzun bir salon var, hatta bu salonda kör bir rahip bulunuyor, bu salonun her iki tarafındada iki gizli oda bulunuyor, bu gizli odalar, hemen yanlarındaki taşları tıkladığınızda açılıyor, gizli odanın birisinde bir golem çıkıyor, aradığımız oda bu değil, birisinde ise bir sandık ve dolap bulunuyor, sandığı açtığınızda 1 akbaa taşı daha (sandığı açtıktan sonra dikkatli olun çünkü çok güçlü bir lick ortaya çıkıyor).... ylsde'ın bölümüne geçerkenki pembe renkli engeli geçtikten sonra ilk tapınağa girerken karşımıza çıkan rahibin üzerinde 1 akbaa taşı daha.... veee son akbaa taşı yani 5. akba taşımızda yslide askerlerinin tamamını yok ettikten sonra odanın birisinde bir kafeste bulunan küçük boyutlu bir trol ile siyah renkli (adını hatırlayamadım) yaratığın olduğu odada, bu odada tapınma yeri gibi görünen ve iki adet kuru kafa olan bir yer var, kuru kafalardan birisinde bir mum var fakat diğerinde yok, bir tane mum temin ettikten sonra, muma çifttıklayıp kuru kafaya tıklıyoruz, bir click sesi duyuyorsunuz, hemen sağınıza dönün fazla değil az bi sağınıza, orda bi çekmecenin açıldığını göreceksiniz, çekmecedeki anahtarı aldıktan sonra hemen o odada bulunan ve açılmayan sandığı açıyoruz ve karşımıza son akbaa taşı çıkıyor. en son soru soran arkadaşım için yazıyorum, bu topladığımız 5 adet akbaa taşını çift tıklayarak açılmayan kapının önünde bulunan beş adet hafif yükseklikteki yükselen sütunlara tıklıyoruz, hepsini sırayla bu taşları koyduktan sonra o açılmayan kapımız birden açılıveriyor... :) arx fatalis ile ilgili sorusu, sorunu v.s. olan arkadaşlar bana mail atabilirler, msn kabul etmiyorum. ktef@msn.com
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000