AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 22/08/2006 :  15:44:21  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
@SafaX
o bizim hoca sürekli gray'de olduğundan (neutral) nasıl konuştuğun çok farketmiyor. dark side alabildiğin konuşmalarda devam et yanlız influence kaybetmemeye dikkat et bazı abukluklara sebebiyet verebiliyor. dark olarak bitirmedim ama baya bir ilerledimdi oyunda (ama zavallı masumları kesmek karakterime harbi ters dark side oynayamıyorum o yüzden) bazı bonusları kaçırıyorsun ister istemez mesela robotlardan biri sadece light side ile ilerletiliyor ve en sonunda +1 cons, +1st, +2 repair vesaire gibi bir dolu bonus kazanmış oluyorsun :S yinede dark point kazanmak kolay olduğundan dikkatli olursan bütün bonusları alıyosun... yanlız dark mastery sürekli düşüp çıkarak seni deli ediyo :) en iyisi erkek-light karakter yav alıyom handmaidenimi gidiyom maceraya harbi yahşi oluyo oyun o zaman :D

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 22/08/2006 :  18:29:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hangi bölümde bi lightsaber ım olacak :( birisi solesin lutfen içim gidiyo gordukçe..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 25/08/2006 :  12:07:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya lightsaber da aldım hersey gusel de ben bu swoop yarışlarını anlamadım..Esas olan belirtilen sureden once gelmekmi , yoksa hiçbiyere çarpmadan belirtilen sureden once gelmek mi ikisini de denedim yok olmadı olmadı biturlu gecemedin..Izız şehrindeyim bu arada...
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 25/08/2006 :  14:08:51  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
önemli olan belirtilen süreden önce varmak yanlız platformlar hızını arttırırken diğer engeller hızını düşürüyor. bu arada ilk seferlerde çok kasma. mesela ilk süre 3:01 ise 3:00 gibi filan bitirmeye çalış gidip 2:00 gibi bir sürede bitirirsen diğer yarışda bir önceki yarıştan daha iyi bir sürede oyunu bitirmen gerekir (-ki bu olayı ilk oyunda çakmadığımdan ilk oyunda yaptığım skorda elde ettiğim 3.lüğü bütün uğraşlarıma rağmen 1 saniye ile 2.liğe 2 saniye ile birinciliğe taşıdımıştım (bir gün uğraştığımıda belirteyim :P))

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 25/08/2006 :  23:02:11  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ya Shadowwalker abicim , ben Izız şehrindeyim , light olarak ne yapmam gerektiğini anlatırmısın sana zahmet , çok saol şimdiden..
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000