AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 19/08/2006 :  21:32:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
buldum buldumm barı geçtikten sonra asansorden çıkmayıp sağa donuyon orası androidle konustum açtı kapıyı... yinede çok saol
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 19/08/2006 :  21:43:58  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya bu yarış varya barda.En iyi süre 41 saniye ben 40 saniye yapıyorum genede bişi olmuyo? en iyi suremi 44 saniye gosteriyo bide kotor2.ini dosyasında gerekli değişiklikleri yaptım genedekonsol açılmıyo :S
Sayfanın En Üstüne Git

SafaX
Üye

Turkey
İleti 136

İletim - 20/08/2006 :  01:37:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
o oyunu 4 kere bitirdim ve hepsi de light side olaraktı.. bi de dark side bitirmeyi düşünüyorum ama başta bi tereddüt oluyo çünkü dark side puanı almak için o kadınla kötü konuşmam lazım ama benim ustam olması gereken kötü insanla kötü konuşursam şey olmaz mı? :D -çok garip ve saçma anlıyorum ama dark side bitirmiş olanlar beni anlayacaktır- eğer dark side bitirmiş olanınız varsa o konuda bi fikir verebilir mi?
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 20/08/2006 :  12:20:20  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben de light side bitiriyorum.. şu yaratıklardan alcağım ikinci gorevi anlamadım :S androidi goturdum.. Başka ne yapmalıyım..
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetcandemir
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 22/08/2006 :  12:53:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
En sonunda orayı da geçtim..Şimdi adamı konuşturacam , dark point almak istemiyorum para vericez mecbur ama yeterli param yok.Pazaakçı vazgeçti benimle oynamıyo.şifre yazmak istiyorum konsol için açıllması gereken şeyleri yapıyorum..şu ana kadar sadece bikere açabildim konsolu.Ama görünürde bişey yok tu sadece konsol tusuna bastığımda menuye girmek için iki defa esc e basmak zorunda kalıyodum.Onda turbo yasdım oldu para denedim olmadı.Çıktım yine girdim busefer gorunmeyen konsol da açlmıyo..
birşeyleri yanlış mu yapıyorum ben yaa...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.04 Snitz Forums 2000