AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 12

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 19/08/2005 :  17:43:07  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Adamı öldürdüm ve aldım parçayı.Ama dark diye bişey oluyo o ne acaba???

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 19/08/2005 :  17:48:07  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
oyunda "iyi" olarak belirtilen işler yaparsan "light point" kazanırsın "kötü" olarak belirtilen işler yaparsan "dark point" kazanırsın. ikisininde parlamaya başladığı bir alan var -ki bu önemli adamı bu kısma kadar getirmen lazım (edit: bu parlama olayı karakter ekranında görünen bişey ne kadar iyiye yakın olursan karakterinin arkası o kadar mavi oluyor ve meleğe (en azından bana öyle gözüküyor :P) benziyorsun ve ne kadar kötülüğe yakın olursan karakterinin arka planı kırmızı oluyor ve şeytana benziyorsun)yoksa ikinci karakter sınıfını seçmen ve visas'ı gruba getirmen için olmassa olmaz bunlar. yani "iyi" oynuyorsan "dark point" almamaya çalış. o adamdan parçayı almak için oldukça yüklü bir membla ödemek gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. yinede sana kalmış bir defalık bir dark point seni çok etkilemez (umarım :)) parayı cebinde tutabilirsin böylelikle (gerçi sonradan adam parayı geri ödüyor ama o zaman zaten yeterince para oluyor cebinde)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 19/08/2005 :  19:32:35  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Tamam çok sağol orayı geçtim uçakla kaçtım şimdi uçağım düştü ve o bölümdeyim henüz bir yerde takılmadım.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 22/08/2005 :  00:07:56  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
shadowwalker sana birşey daha sorcam hani bizim bir gemimiz varya o gemiye biniyorum cokpit te galaxy map var ben ordaki bütün yerlere gittim görevleri yaptım başka gezegen yokmu yoksa oyunmu bitti?Birde ışın kılıcı aldım çok güzelmiş doğrusu.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 22/08/2005 :  18:15:30  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
yeni gezegen açılmıyor diyebilirim hemen hemen... bütün görevleri yaptım derken her gezegendeki jedi masterlarını bulman lazım yoksa oyun ilerlemez. hepsini bulduktan sonra günlüğünde nereye gitmen gerektiğini belirten bir güncelleme olacak. ısın kılıcı iyidir; nedense iki elimde tek elli kılıç tutmaya bayılmışımdır her zaman :)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 12  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000