AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 arx fatalis

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
cumhurkagan İletim - 16/02/2005 : 19:15:03
arkadaşlar bana saçma da gelse zoharkı buldum ya kılıcla duvara vuruyorsun sandık açılıyo sonra altın yılan yok ya.
neyse yardım gelmese de buldum.
şimdi kılıcıyaptım ama sadece tek bir dragon yumurtası alıyo ne sarımsak alıyo ne amikar rok ne kaya adamların kalbini ve bi hata yaparak kultarın bana bıraktığı giysiyi almadan devam ettim sonrta farkettim ama iş işten geçti 3 tane akbaa taşı var level 5 e hiç girmedim ve elimde hala hız ve flying eye büyüsünü yapacak büyü taşı yok. 5e girince goblin ve troller saldırıyo ne yapayım gireyimmi
3   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
baroTR İletim - 03/02/2017 : 02:26:36
alıntı:
cumhurkagan tarafından yazılan:

arkadaşlar bana saçma da gelse zoharkı buldum ya kılıcla duvara vuruyorsun sandık açılıyo sonra altın yılan yok ya.
neyse yardım gelmese de buldum.
şimdi kılıcıyaptım ama sadece tek bir dragon yumurtası alıyo ne sarımsak alıyo ne amikar rok ne kaya adamların kalbini ve bi hata yaparak kultarın bana bıraktığı giysiyi almadan devam ettim sonrta farkettim ama iş işten geçti 3 tane akbaa taşı var level 5 e hiç girmedim ve elimde hala hız ve flying eye büyüsünü yapacak büyü taşı yok. 5e girince goblin ve troller saldırıyo ne yapayım gireyimmi

dieangel İletim - 30/03/2005 : 17:04:09
ula çıkmış arx ha baya geride kalmışım ben bea şimdi bi gothic 3 de çıktı deyinde tam olsun ben site olayına girim bakem bi
bahoa İletim - 29/03/2005 : 16:59:30
:D işte uzun aradan sonra paslanıyor insan böle.krahauz ve zoharkı aldınmı??eğer 2 side varsa bulundun durumu her ayrıntısıylan yaz bida yardıme dem.

0.03 Snitz Forums 2000