AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 29/05/2008 :  17:59:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
senden çok basketbol bilgisine sahip olduğuma eminim efes pilsenin yaptıklarından haberin bile yok pfff çok komiksin ya inan en iyi kadro demişsin nerede iyi kadro sen maç mı izlemiyosun kafandan sallama git eurolig izle bu arada yaptıkları smaçlarda o kadar güzel değil zaten git nba izle bu smaçları beğeniyosan diiceğim bişey yok bütün oyuncularınız zaten efesten gelme son derece şanslı bi takımsınız gerçekten çok komiksin ben senin hayatın kadar basketbol maçı izlemiş ve oynamış bi adamım bilmeden konuşma
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 29/05/2008 :  18:43:05  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bir kere "killer ar ar" kardeşim sakin ol,adamın kendi fikrini söyleme gibi bir hakkı var...Bencede ligin en iyi takımı FB ÜLKER değil, Efes Pilsen'dir.Ama sen "ben bir basketbol bilginiyim" diyipte FB ÜLKER'in başarısını sadece şansa bağlıyorsan her şeyi bilmiyorsun demektir ve bu yaptığın fb oyuncularının emeğine bir hakarettir.Zaman zaman her takımın şansın yardımıyla bir şeyler yaptığını görmüşüzdür ( Crispin'in bjk'ye attığı son saniye basketi vb.)Bunlara pek takılmamak gerek...

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 29/05/2008 :  20:43:10  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
killer_ar_ar tarafından yazılan:

senden çok basketbol bilgisine sahip olduğuma eminim efes pilsenin yaptıklarından haberin bile yok pfff çok komiksin ya inan en iyi kadro demişsin nerede iyi kadro sen maç mı izlemiyosun kafandan sallama git eurolig izle bu arada yaptıkları smaçlarda o kadar güzel değil zaten git nba izle bu smaçları beğeniyosan diiceğim bişey yok bütün oyuncularınız zaten efesten gelme son derece şanslı bi takımsınız gerçekten çok komiksin ben senin hayatın kadar basketbol maçı izlemiş ve oynamış bi adamım bilmeden konuşma

Muhahahaha.Süpersin ya yaptığı smaçları beyenmiyomuş.Ben daha ne diyeyim bu sözüne senin daha ya yorum yok zaten takip edenlerde bana hak vericeklerdir.Euro Lig değil sen daha adını bile doğru dürüst yazamadığın birşey hakkında yorum yapma bence.Ayrıca Efes evet Türkiye Basketbolunu bir dönem tek başına götürmüştür.Tek sebebi müessese takımı olmasıdır.Ayrıca deli gibi altyapıdan oyuncu kasmasıdır.Gelişen ekonomik şartlar, sponsorluk antlaşmaları vs. gibi şeylerle FB, GS, BJK gibi takımlarının da söz sahibi olmasıyla yavaş yavaş sırdanlaşmaktadır.Bu arada Fenerbahçe'nin buraya şansla geldi denmesini anlıyamıyorum.ABB'yi hadi 3-1 şansla geçti Efes'i 3-0 da şansla geçti şimdi lideri eliyen takım önünde ezici iki maçla 2-0 önde ve şampiyonluğun mutlak adayı.Bu nasıl şanstır anlayamadım.Tamam anlıyorum Efes'in altyapısında oynamışsın Efes aşkıyla tutuşuyorsun ama biraz objektif ol bak ben olabiliyorum Efes konusunda.Birde bilemiyorum nedense bütün spor yazarları FB-ÜLKER'in kadro derinliğinden bahsetmeden geçemiyorlar.Nedense Ergin ATAMAN bile ağzından düşürmedi kadro derinliğini.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 30/05/2008 :  21:44:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
efesin en kötü zamanında yenebiliyosunuz zaten efesin yabancılarından haberin yok herhalde ki böyle konuşabiliyosun. smaçları hala beğenmiyorum beğenmicem de bu bir zevk meselesi şimdi marcus brown dicem anlamıcan çünkü eski bi efesli ve o smaçların alasını yapardı TBL'nin ilahıydı. bu arada kadro derinliği demişsin de o kadro derinliği efeste de vardı geçen seneye kadar da kimse bundan bahsetmiyodu son 3 sene önceye kadar zaten basketbolda fenerbahcenin adı bile duyulmamıştı. iki takım fener ve ülker birleşince böyle bi para ve kadro ortaya çıktı ben buna bişey demiyorum ama tek yaptığınız 3lük yani tanjevic başka bir klübün menajeri olsa yani menajerliği bırakır böyle bi kadro zor bulunur. efes yıldızları elinde tutamıo geçen sene haislipi aldılar belki bilmessin tek başına 3 kişilik görev yapıodu ama kimse bahsetmiyodu.nedn peki fener bu kadroyu kuralbildiyle ilk kez bahsedildi bilmiorm bu seneye kadar efes her sene iyi kadro kuruyodu ama şanssızdı.
Sayfanın En Üstüne Git

sdal188
Üye

Turkey
İleti 292

İletim - 30/05/2008 :  22:35:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Killer ar ar biraz sakin olalım.. Türk telekom serinin 3.maçında durumu 2-1 e getirdi.Bir an Lang'in smaçları hiç bitmeyecek sandım.Müthiş oynadı.Türk telekom basit oynadı ve rahat kazandı.Oyunun son periyodunda bir an zorlansalar da maçı kazanmayı bildiler.Tebrik ediyorum.El amin yine etkili oyunuyla maçın kazanılmasında büyük rol oynadı.Zaten kötü oynadığı zamanlarda Fenerbahçe Ülker takımı hemen farkı kapattı.Bu arada Kinsey'in smaçı müthişti.Serbest atış çizgisinin 1 adım önünden zıplayarak adeta lang'e öyle boş smaçlamak olmaz smaç dediğin böyle olur dedi:)

KARTAL GOL GOL GOL!

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.08 Snitz Forums 2000