AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 25/05/2008 :  20:33:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
FB-TT maçını canlı olarak izledim ve nitekim dediğim oldu.FB'nin uzunlarından harika savunma ve çok isabetli şutlar geldi.İlk yarı gayet iyi oynadık farkı açtık.2. yarı hakkında yorum yapamayacağım çünkü o sırada koptuk maçtan.FB'li oyuncuları çok hırslı gördüm 4-1 biter gibi geliyor bana seri.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

sdal188
Üye

Turkey
İleti 292

İletim - 26/05/2008 :  15:28:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Fenerbahçe ülker serinin ilk maçında pivotlarını iyi kullandı ve yaptıkları savunmayla maçı rahat kazandı. Ama türk telekom'un bu seriyi bu kadar kolay bırakmayacağını düşünüyorum.

KARTAL GOL GOL GOL!

Sayfanın En Üstüne Git

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 26/05/2008 :  17:34:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya fener hiçbirşey yapamayan sadece 3lük atabilen 1 takım maçları izleyin şu takımdan bi de turnike göreyim 1 takım oyunu göreyim görsem kurban kesicem zevkli de değil maçları zaten 3lük atamadıklarında da yeniliolar zaten bi mirsadı iyi görüyorum o takımda diğerleri bi hiç
Sayfanın En Üstüne Git

sdal188
Üye

Turkey
İleti 292

İletim - 26/05/2008 :  19:21:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu arada şuan 3 tane nba konusu bulunmakta.Bu yüzden bu konunun başlığı sadece TBL olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

KARTAL GOL GOL GOL!

Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 26/05/2008 :  22:18:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
killer_ar_ar tarafından yazılan:

ya fener hiçbirşey yapamayan sadece 3lük atabilen 1 takım maçları izleyin şu takımdan bi de turnike göreyim 1 takım oyunu göreyim görsem kurban kesicem zevkli de değil maçları zaten 3lük atamadıklarında da yeniliolar zaten bi mirsadı iyi görüyorum o takımda diğerleri bi hiç

Yok artık.Güldürdün beni ya.Fenerbahçe'de Mirsad'dan başkası yalanmış dedin ya bittiğim an o andır.Fenerbahçe-Ülker kim ne derse desin Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahiptir.İyi oynar oynamaz orası tartışılır ama bu takım EuroLeague'de son 8'e kalmış bir takım.Basketbolu pek bildiğini sanmıyorum o yüzden şöyle söyleyeyim Şampiyonlar Liginde çeyrek final gibi bir şey.Willie Solomon diye EuroLeague'de sayı kralı olmuş bir oyuncu var.Nba'den gelen Amerikalıları var oturduğun yerden laf atmak kolay.

Ayrıca 3 lük atan bir takım demişsin sonrada zevkli değil demişsin bilmiyorum ama basketbolda taraftarı bir smaçlar birde üçlükler ateşler ki White, Kinsey, Semih smaç olarak Rasim, Emir, Damir, Solomon, az az Ömer üçlük atar.Bu arada Fenerbahçenin son maçında Oğuz 12 sayı, Semih 10 sayı atmış.Herhalde bunlar ortasahadan şut atmadılar.Neyse pek bilmediğin anlaşılıyor önce bir maçları izle.Yorumları dinle.Neredeyse EuroLeague'nin en iyi 5 kadrosundan biridir Fenerbahçe'nin kadrosu.Ayrıca çok genç ve başlarında Tanjevic gibi bir koç var.

Şimdi Tanjevic kötü gibi duruyor ama onun sayesinde Fenerbahçe genç oyunculara kavuştu ve takımını kurdu.Bazen oyuna çok geç müdahele filan ediyor ama seviyorum tarzını.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000