AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 31/05/2008 :  11:29:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Anlayamıyorum bir oyuncu bu kadar mı boş bırakılır ya.Lang sanki TT oyuncusu değilde hakemmiş gibi davrandılar.Adam alıyor smaçlıyor neredeyse turnike atmadı adam.Topu eline aldığında (direk pota altında) en yakın Fb-Ülker oyuncusu 1-2 adım uzağında.Sonradan Ömer Aşık'ın girmesiyle biraz kontrol altına aldılar.5 tane blok yaptı sanırsam.Bu maçta Fb yenilmesine rağmen bence bazı şeyleri gördü.Mesela White El-Amin eşleşmesinde White El-Amini yavaşlatmayı başardı.Ayrıca Tanjevic Ömer-Semih ikilisini maçın başında oyuna dahil etse çok daha verimli olabilirdiler.Yandığım iki şey var biri Mirsad'ın kaçan boş üçlüğü bir birde Damir kaçırdı maçın sonlarına doğru o ikisi girse oyuna ortak olabilirdik.Neyse sağlık olsun.

killer ar ar; mesajının %90'nın geçmiş zaman ekiyle yazılmış olması herşeyi açıklıyor sanıyorum.Zaten benim bir önceki mesajımda yazdıklarımın aynısını yazmışsın.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

sdal188
Üye

Turkey
İleti 292

İletim - 31/05/2008 :  11:56:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
By ozoney in de dediği gibi bu karşılaşmada iki takımda birbirini anladı.White gerçekten El amin'i çok iyi savundu.White savunduktan sonra El amin'in etkisiz kalışı bunu kanıtlıyor zaten.Bu arada Muratcan da Solomon'u çok iyi savundu. Sinan Güler'in El amin'i savunmasına benzettim ben.Bundan sonra daha çekişmeli maç yahut maçlar oynanacak. Bu maçta iki takımda birbirini çok iyi anladı.

KARTAL GOL GOL GOL!

Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 31/05/2008 :  16:44:59  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
White gerçekten harikaydı,birde Kinsey'in 4.periyottaki smacı harikaydı.Telekom'un kazanması bende dahil olmak üzere seriye tarafsız bakanların işine gelir diye düşünüyorum...Adına yakışır bir final oluyor.

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

Tony_P@rker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1905

İletim - 31/05/2008 :  16:49:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Seri 2-2 ye geLirse, 5. maca gitmeyi düşünüorm bakalım hayırlısı..
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 31/05/2008 :  16:55:38  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
5.Maç İstanbul'da sanırım?

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000