AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 Dünya Erkek Basketbol Şampiyonası | Türkiye 2010
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 20/12/2009 :  20:24:36  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla

Ülkemizde düzenlenecek Dünya basketbol şampiyonasının heyecanı kuraların çekilmesiyle ufaktan başladı.

Yorumları alalım .. :)

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 21/02/2010 :  23:30:05  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Türkiye'ye güveniyorum.Basketbolda oldukça başarılı bir takımız ve bunu Avrupa Basketbol şampiyonasında gösterdiğimizi düşünüyorum.Her ne kadar 8.olsakta şampiyonu yenmiştik hatırlarsak.
Türkiye'ye başarılar.

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 27/02/2010 :  23:34:16  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende inanıyorum takıma potansiyel yüksek seyirci istekli eğer 2001 deki havayı yakalarsak neden bir ikincilik hatta şampiyonluk gelmesin ?

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

comandante
Seçkin Üye

Turkey
İleti 314

İletim - 26/08/2010 :  17:10:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Milli takım turnuva yaklaştıkça kendini bulmaya başlıyor umarım başarılı oluruz.Bir an önce başlasada maçlara da gitsek.

what is done is done...The king is king
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 02/09/2010 :  13:27:19  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hepsini yürekten kutluyorum.4'te 4 yaparak liderliği garantiledik bugünde çin maçı var büyük ihtimalle tanjevic şans vermediği oyunculara şans verir.Milli takımımıza ilerleyen turlarda başarılar..

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 02/09/2010 :  14:53:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Dün akşamki maçı şımarıklıklarından veriyorlardı neredeyse. :S
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu