AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 Arx Fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 25

eagle_sky
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 07/01/2009 :  11:27:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
oyun güzel bi oyun 2003 de bi abim oynerken görmüştüm hoş bi oyun diyordu ben daha yeni başladım ama o oynarken biraz görmüştüm. oyunda mümkün olduğunca kimseyi öldürmeyin bence senaryoya göre hareket edin.
Sayfanın En Üstüne Git

eagle_sky
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 07/01/2009 :  11:37:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben büyücülerin olduğu yerdeyim. hani şu tavern de açılmayan kapının olduğu yerden içeri girilen bölüm. kapının şifresinide falan orbiplanax ı öldürmekle suçlanan adam bana yardım et diye söylüyor o adamda krallıktaki zindanda. orda bana saldıran herkesi temizledim ama ayin yeri gibi bi odada bi adam saldırmıyor bişeyler konuştu ama ingilizce olmadığından bişi anlamadım. adamın olduğu yerin karşısında biyer var orda büyü yapılmıyor karşıyada geçemiyorum. golemlerin olduğu yerdeki bütün kolları indirdim o kolların bi faydasınıda görmedim ne işe yarıyor o kollar bilen varsa yardım ederse sevinirim.

ha bide bu bölüme gelene kadar sadece kızı kurtardığımız yere kadar geldim daha ileri gitmedim oyun senaryoya göre oynayınca daha farklı oluyor heralde,
Sayfanın En Üstüne Git

eagle_sky
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 17/01/2009 :  14:41:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya beyler bu lord inutu nasıl insana çevirecegiz bilen varmı ?
Sayfanın En Üstüne Git

kaooak
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 21/01/2009 :  21:16:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya ben bu yunda takıldım bi yerde out post varya orda zindanların orda bi yere giremiyorum böyle parmaklıklar var arkada orklar var ordan nasıl geiçez bilen arkadaşlarım beni ekleyebilirlermi kn_cbrt@hotmail.com lütfen şimdiden teşekkürler

vfgbjhtd
Sayfanın En Üstüne Git

martenzit
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 24/01/2009 :  23:19:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Öncelikle o odaya girebilmen için 5 tane akbaa taşını almış olman lazım bu taşların 3 ünü meteoru yok ettiğin tapınakta buluyosun. tüm rahipleri öldür bitane taş rahiplerin birinin üzerinde sonra merdivenlerden yukarı çıkınca bitane iksir yapma cihazının olduğu yerde bi gizli oda var duvardaki taşa tıklayınca açılan 2. de orda biride kör rahibin tapındığı yerde. orda sağda ve solda 2 tane daha gizli oda var duvardaki taşa tıklayınca açılıyo birinden golem çıkıyo onu öldür diğerindede dolap ve sandık var ikisinden birinin içinde 3. akbaa taşını alacaksın ama o sırada onu koruyan lick i de uyandırıcan çok sık büyü yapıyo büyüleride iyi ben mana drain yapıyom genelde canım azalınca kaçıyom canımı arttırıyom (heal büyüsüyle) sonra tekrar dibine gelip chaos büyüsü yapıyom etkili oluyo zombisinide öldürüyo eğer ikisi yan yanayken yaparsan neyse 4. sü vlysid bunkerinin hemen girişinde bi rahip çıkıyo tabi o rahibin çıkması için ultimate weapondunu yapmış olman lazım sonra tam gireceken kıralın kızı babasını görmek istediğini söylüyo ona haber vermemizi istiyo zaten o sırada movie giriyo onu izledikten sonra tekrar gelince kapının girişinde rahibi görebiliyosun ondan da taşı aldıktan sonra son taş ıseribiusun odasında. odada iki kuru kafa var birinde mum var diğerinde yok mum olmayana mum takınca bi gizli böme açılıyo yatağın ayak ucundaki sütunda ordaki anahtarı alıp son sandığı açınca ordanda 5. akbaa taşını alıyon sonrada o elemanın olduğu odaya girmek için odanın önündeki alçak sütünlarda kullanıp yerine takıyon soran kapı açılıyo iseribiusu öldürünce akbaa yıda noden e geri gönderiyon ve oyun bitiyo...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 25 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000