AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Yazılım & Program
 ProShow Producer 5 Kullanımı Hakkında
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 21/08/2013 :  16:16:41  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben bu programda slayt yaptımda yaptığım slaytlar bittikten sonra başa dönmesi istityorum tşkler :)

ProShow Producer 5 Kullanımı, ProShow Producer 5 Bilgileri, ProShow Producer 5 Rehberi, ProShow Producer 5 Nasıl Kullanılır, ProShow Producer 5 Eğitim, ProShow Producer 5 Tutorial, ProShow Producer 5 Videoları.

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 21/08/2013 :  20:48:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Selamlar :) Sormadan edemeyeceğim, başa dönmesini istemekten kastın nedir?

Sonuçta bir video ürettiğin vakit bunu medya oynatıcılarda sonsuz kere tekrar başa sardırabilirsin. Ama bir slaytın başa dönmesini anlayamadım. :) Son kareye gelinip tıklandığında kapanmasın tekrar mı baştan başlasın istiyorsun?
Sayfanın En Üstüne Git

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 22/08/2013 :  00:18:16  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yaptığım slaytı swf formatına çevirip web sitesine koyacam evet son kareden gelinip başa başlamasını istiyorum

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 22/08/2013 :  21:29:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Anladım. Programı hiç bilmiyorum, menülerini de bilmiyorum ama ufak bir araştırmayla üç beş anlatım buldum. Eğer İngilizcen varsa kaynak da vereyim en altta.

Şöyle ki, dediğin şeyin karşılığı Loop, veya Loop All. Veya Play All. Programın menüsünde Create Loop gibi ayarlar oluyor sanırım. Onları yaptığında ister direkt ister seçmeli olarak izleyene sonsuz döngü yaptırabiliyorsun.

Kaynaklar: 1, 2, 3

Ayrıca genel olarak da programla ilgili rehberler Youtube'da epey var: 1, 2

Kolay gelsin. :)
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 25/08/2013 :  16:26:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
İşine yaradılar mı? :)
Sayfanın En Üstüne Git

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 25/08/2013 :  17:33:13  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ok saol başka programada yaptım tşklerr

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.04 Snitz Forums 2000