AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Yazılım & Program
 ATI 6470 M ve Windows 8 Sorunu HP Pavilion G6-1215
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 25/08/2013 :  10:53:17  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
benim hp pavilion g6-1215st notebpook var ama ben windows 8 kurmak isitiyorum fakat daha öncden kurmuştum ama ekran kartı driverini ati ve hp nin sitesinden indirdim ama bir türlü tanıtıtamadım internetten çok araştırdım herkesede ati ve win 8 problemi varmış nasıl tanıtabilriim ekran kartı driverini ALLAH rızası için yardım edinnn

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 25/08/2013 :  13:35:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Görmeden bilmen zor ama standart şeyleri söyleyeyim,

- İndirdiğin / yüklemeye çalıştığın sürücüler ATI Chipseti'ne uyuyor mu? Listesinde var mı?

- Windows 8'in güncel mi? Son güncellemelerini yaptın mı?

- Bir ihtimal DirectX'in son sürümlerini de güncelledin mi?

- Ayrıca tüm sürücüleri ve aygıt yöneticisinden kurulmuş ekran kartı cihazlarını kaldırıp, sonra güvenli kipte başlatıp kurmayı dene. Sürücü güncellemeleri veya aygıt yükseltmeleri normal açılışta biraz zor olabiliyor, güvenli kipi dene.
Sayfanın En Üstüne Git

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 11/09/2013 :  20:25:31  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
herpsini ayptım olmadı ama ben hpnin müşteri servisini aradım bana ekran kartımın win 8 uyumlu dedi crazy ivan bana teamwiever den yardım eder misin :)

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 21/09/2013 :  00:19:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
O program bozuyor benim sistemi, ısınamadım. :/ Açtığın öteki konuda devam ediyor sanırım maceran. :)
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.04 Snitz Forums 2000