AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Öğrencilik Hayatı
 Dershane
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 04/03/2011 :  13:26:20  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar bu sene lise 3 teyim ve lise 4 için dershaneye yazılmayı düşünüyorum, aslında aklımda 2-3 tane dershane var. İlk tercihim Beşiktaş Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi ikinci düşündüğüm ise Beşiktaş FEM Dershanesi. FBM dershanesini aradık ve bize verdikeri fiyat 7000 tl oldu FEM dershanesi ise sanırım 3500 tl civarı. Babam dershaneye bir sene gideceğim için en iyi dershaneye gitmemi istiyor.

Sizin bu iki dershane hakkındaki eğitim, misyon ve kalite hakkıdaki düşünceleriniz nelerdir?

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 06/03/2011 :  10:09:52  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
fbm, gayet düzgün bir dershane. iyi öğretmenleri topluyorlar, etütleri iyi, ilgileri iyi(yani en azından antalyadaki birçok öğretmeni tabiri caizse çalmışlardı diğer dershanelerden); gidilebilir bir yer. fem ise daha çok din misyonerliğiyle ilgilenen bir yer diye biliyorum.

dersi derste takip edip konuları anlamadan geçmezsen rahat gidersin, benden söylemesi şimdiden, dershanen ne olursa olsun.

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 06/03/2011 :  12:18:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Fiyatlara ne olmuş öyle? Yuh.
Sayfanın En Üstüne Git

sheriat
Seçkin Üye

Turkey
İleti 651

İletim - 06/03/2011 :  13:46:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya hakikaten ne o fiyatlar, ben 400 tl ye gitmiştim dershaneye.

Acı Çekmek Özgürlükse Özgürüz İkimizde
Sayfanın En Üstüne Git

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 13/03/2011 :  20:02:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Palad1n teşekkürler bilgilendirdiğin için, başka fikri olanlar da yazarsa sevinirim..
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 14/03/2011 :  01:42:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Fiyatlar uçuşta. Artık dershane bile lüks olmaya başladı. Bunun yüzünden insanlar özel ders seçeneğine daha çok başvurmaya başladı. Bi yönden iyi aslında. Dershanede çalışanlar gerçekten çok büyük eziyet çekiyorlar.

Ben final dershanesine gitmiştim. Bizim memlekette ki en iyi dershaneydi. Vedat Yıldız, Sabri Murat gibi ses getirmiş insanlarla çalışıyorlardı.

Palad1n doğru söylüyor, herşey insanın kendisinde bitiyor. Önemli olan "verimli" çalışmak. Eğer bunu başarırsan önünde hiç bir engel kalmaz.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000