AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Öğrencilik Hayatı
 Dershane

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
killer_ar_ar İletim - 04/03/2011 : 13:26:20
Arkadaşlar bu sene lise 3 teyim ve lise 4 için dershaneye yazılmayı düşünüyorum, aslında aklımda 2-3 tane dershane var. İlk tercihim Beşiktaş Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi ikinci düşündüğüm ise Beşiktaş FEM Dershanesi. FBM dershanesini aradık ve bize verdikeri fiyat 7000 tl oldu FEM dershanesi ise sanırım 3500 tl civarı. Babam dershaneye bir sene gideceğim için en iyi dershaneye gitmemi istiyor.

Sizin bu iki dershane hakkındaki eğitim, misyon ve kalite hakkıdaki düşünceleriniz nelerdir?
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
inter_23 İletim - 14/03/2011 : 01:42:29
Fiyatlar uçuşta. Artık dershane bile lüks olmaya başladı. Bunun yüzünden insanlar özel ders seçeneğine daha çok başvurmaya başladı. Bi yönden iyi aslında. Dershanede çalışanlar gerçekten çok büyük eziyet çekiyorlar.

Ben final dershanesine gitmiştim. Bizim memlekette ki en iyi dershaneydi. Vedat Yıldız, Sabri Murat gibi ses getirmiş insanlarla çalışıyorlardı.

Palad1n doğru söylüyor, herşey insanın kendisinde bitiyor. Önemli olan "verimli" çalışmak. Eğer bunu başarırsan önünde hiç bir engel kalmaz.
killer_ar_ar İletim - 13/03/2011 : 20:02:22
Palad1n teşekkürler bilgilendirdiğin için, başka fikri olanlar da yazarsa sevinirim..
sheriat İletim - 06/03/2011 : 13:46:12
ya hakikaten ne o fiyatlar, ben 400 tl ye gitmiştim dershaneye.
CrAzY_IVAN İletim - 06/03/2011 : 12:18:13
Fiyatlara ne olmuş öyle? Yuh.
Palad1n İletim - 06/03/2011 : 10:09:52
fbm, gayet düzgün bir dershane. iyi öğretmenleri topluyorlar, etütleri iyi, ilgileri iyi(yani en azından antalyadaki birçok öğretmeni tabiri caizse çalmışlardı diğer dershanelerden); gidilebilir bir yer. fem ise daha çok din misyonerliğiyle ilgilenen bir yer diye biliyorum.

dersi derste takip edip konuları anlamadan geçmezsen rahat gidersin, benden söylemesi şimdiden, dershanen ne olursa olsun.

0.05 Snitz Forums 2000