AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sağlık
 Vücut Geliştirme Egzersizleri - Yöntemleri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 11/09/2010 :  14:30:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Omuz, kollar, göğüs ve karın bölgelerini en sıkı çalıştıran egzersizler, vücut geliştirme yöntemleri neler arkadaşlar, bileniniz var mı?

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 11/09/2010 :  20:03:11  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Şınav, her derde deva... Kol, göğüs, sırt bölgelerini geliştirir.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 11/09/2010 :  20:28:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Şınav gerçekten süper olmakla birlikte sağlam ciğer de gerektiriyor. Ya da iyi nefes tekniği. Ben şınava ek olarak barfiksçiyim 4 yıldır falan. :D
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 12/09/2010 :  20:29:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben de barfiks çekemiyorum yahu. Bunun bir tekniği mi var nedir bilmiyorum? Taş çatlasa beş tane. Bunun kuvvetle alakası olmadığı kesin. Bir de zıplama özürlüyümdür söylemesi ayıp, 1.84 boyla smaç basamıyorum :(
Ama çok iyi uzun mesafe koşarım... Eskiden daha da iyiydi. 25 km koştuğumu bilirim. Şimdi hımbıl olduk iyice :)

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 12/09/2010 :  21:02:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Barfiks tamamen zorlama meselesi. Ben 1 ile başladım resmen. Şimdi 30'lara çıkabiliyorum iyi günümde.

Ben muhtemelen 1.90 boy ile smaç basamam. Basketle aram yok. :/
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 12/09/2010 :  21:20:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
En azından potaya değersin :)

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000