AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sağlık
 Vücut Geliştirme Egzersizleri - Yöntemleri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 12/09/2010 :  21:42:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ona değiyorum. :D
Sayfanın En Üstüne Git

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 17/09/2010 :  00:01:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
1 senedir barfiksle uğraşıyorum boyuma ve kaslarıma inanılmaz etkisi oldu. odama her gidip geldiğimde 1 dakika boyunca asılıyorum ve omuz kaslarım lebronunki gibi oldu ama barfiks çekmediğim için kol kaslarım zayıf kaldı. karın kaslarım da eridi boşuna mekikle, şınavla uğraşmayın 20 milyonunuza kıyın bi barfis alın..:))
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 17/09/2010 :  16:47:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Üstüne 10 lira daha koyup her ay salona da gidilebilir ama, vakti olmayanlar için pratik olan şınav ve mekiktir. Barfiksin yararlarına da katılıyorum ancak barfiks göğüs kası yapmaya yardımcı olmuyor ne yazıkki... Televizyon reklamlarındaki saçma sapan aletlerin ve bel kemerlerinin mucizesine inanmayın. Çok uzun süre egzersiz yapmazsan ve yanlış beslenirsen kasların tabiki erir. Çok çalışmakta herşeyin fazlası gibi zararlıdır. O zaman da kasların incelir! İdeali düzenli çalışmak.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 17/09/2010 :  17:07:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
30 TL'ye spor salonu var mı aylık? :O
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 17/09/2010 :  17:12:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Isparta'da var :)

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000