AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 alış veriş yapamıorum:(
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

for ever
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 06/03/2009 :  16:44:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yeterince param var markete gittiğimde alış veriş yapamıorum bir de delivery aradğımda sadece pizzacı gelio yine alış veriş yapılmıo

Godjonshe
Üye

Turkey
İleti 145

İletim - 06/03/2009 :  18:53:40  Bilgileri Göster  Godjonshe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Sims 2'den mi bahsediyorsun? Eğer Sims 2'den bahsediyorsan, delivery'yi aradığında zaten sadece pizzacı geliyor. Sen başka yemek almak istiyorsan yani buzdolabını doldurmak istiyorsan telefona tıkladığında "order groceries" gibi birşey yazar. Ona tıklayarak buzdolabını ne kadar dolduracağını seçip verirsin siparişini. Eğer kendin alışveriş yapacaksan, bir taksi çağır, şehirde bir alışveriş merkezi bul ve ona git. Orda dolapta içecekler, patates domates falan göreceksin. Onlardan alabilirsin. Sonra kasaya giderek ödersin.

MSN Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!
Sayfanın En Üstüne Git

Selofb
Üye

Turkey
İleti 55

İletim - 22/03/2009 :  12:37:11  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yanlış cevaplar veriosunuz arkadaşlar lütfen tam bildiğiniz şeyleri cevaplayın arkadaşım deliverye gelince iki seçenek çıkar pizza ve order groceries yani ikiside delivery seçeneğinin içindedir order groceries demen lazım ozaman dolap ful dolar.Yada başka bi seçeneğinde var bilgisayara gidersin ordanda sipariş verilebiliyo.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000