AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 The Sims 1'de Bebek Nasıl Yapılıyor? Bebek Nasıl?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

yekta15
Üye

Turkey
İleti 100

İletim - 09/01/2008 :  15:48:27  Bilgileri Göster  yekta15'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
The Sims 1'de Bebek Nasıl Yapılıyor? Bebek Nasıl?

arkadaşlar the sims 1 de bebek nasıl yapılıyor

Berk1905
Üye

Italy
İleti 137

İletim - 09/01/2008 :  21:24:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok kolay...Kadınla erkeği sürekli öpüştür.Bu kadar. Not:İlişkileri de çok iyi olmalı...
Sayfanın En Üstüne Git

mret
Üye

İleti 4

İletim - 23/02/2008 :  11:44:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya bak onlar evli değilse onların ikisine love ye kadar getir opüştür yataklar varya yatakların üzerine relax tıkla ikiside uzanıyo sonra kadındaaysan erkeğin üzerine tıkla vohooovooo yazcak o yoksa try of baby ye tıkla
Sayfanın En Üstüne Git

park eunhye
Üye

Korea
İleti 16

İletim - 22/03/2009 :  08:01:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yha ben başka iki tane ev yaptım ikisindede teki erkek tekide kadın olmak üzere onların ilişkilerini arttırdım ama onlar aynı evde yaşmıyorlar bunun için bir şey yapabilirmiyim?:S
Sayfanın En Üstüne Git

Godjonshe
Üye

Turkey
İleti 145

İletim - 22/03/2009 :  12:10:13  Bilgileri Göster  Godjonshe'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Onları evlendir. Adam seçiliyken kadına tıkladığında "propose" çıkar. Orda (oyun şimdi bende yüklü değil tam hatırlamıyorum) "marry" ya da ona benzer birşey çıkacak diye hatırlıyorum. Ona tıkla eğer kadın adamı seviyorsa kabul eder. O zaman kadınla adamı aynı eve koyabilirsin.

MSN Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!
Sayfanın En Üstüne Git

Selofb
Üye

Turkey
İleti 55

İletim - 22/03/2009 :  12:27:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar adam the sims1 i sormuş siz ikiden bahsediyosunuz arkadaşım yapman gereken tek şey bu anne olucak kadınla baba olucak adamı delice öpüştürmek sonunda çiçeklerin içinden bi beşik çıkıo tabi bebekle birlikte:D
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000