AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 alış veriş yapamıorum:(

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
for ever İletim - 06/03/2009 : 16:44:32
yeterince param var markete gittiğimde alış veriş yapamıorum bir de delivery aradğımda sadece pizzacı gelio yine alış veriş yapılmıo
2   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Selofb İletim - 22/03/2009 : 12:37:11
yanlış cevaplar veriosunuz arkadaşlar lütfen tam bildiğiniz şeyleri cevaplayın arkadaşım deliverye gelince iki seçenek çıkar pizza ve order groceries yani ikiside delivery seçeneğinin içindedir order groceries demen lazım ozaman dolap ful dolar.Yada başka bi seçeneğinde var bilgisayara gidersin ordanda sipariş verilebiliyo.
Godjonshe İletim - 06/03/2009 : 18:53:40
Sims 2'den mi bahsediyorsun? Eğer Sims 2'den bahsediyorsan, delivery'yi aradığında zaten sadece pizzacı geliyor. Sen başka yemek almak istiyorsan yani buzdolabını doldurmak istiyorsan telefona tıkladığında "order groceries" gibi birşey yazar. Ona tıklayarak buzdolabını ne kadar dolduracağını seçip verirsin siparişini. Eğer kendin alışveriş yapacaksan, bir taksi çağır, şehirde bir alışveriş merkezi bul ve ona git. Orda dolapta içecekler, patates domates falan göreceksin. Onlardan alabilirsin. Sonra kasaya giderek ödersin.

0.02 Snitz Forums 2000