AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Strateji Oyunları Genel
 Patrician 3
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 11

ragolas
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 19/08/2006 :  01:23:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşım kaptan için gittiğin şehirlerde sürekli tavern lere bakacaksın. Belli aralıklarla buralarda kaptan lar çıkıyo.
Ayrıca popularite seviyenizi görmek için kazandığınız para miktarının yanındaki altın resmine tıklayın. o zman genel kazancınız ve harcamalarınız ile ilgili detaylı bilgiler açılıyo bunları incelebilirisniz. popularite bilgileri içinde bu ekran açıkken sağ tarafta mavi ve kırmızı noktalar olan semboller çıkıyor. kırmızı olana tıklayıp altında açılan menüden "popularty" tıklarsanız popularite seviyenizi görebilirsiniz. populariteyi arttırmanın yöntemlerini bir önceki sayfada anlattım.
Sayfanın En Üstüne Git

ragolas
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 19/08/2006 :  01:28:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
....
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 19/08/2006 :  01:48:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ragolas, böyle bir şeye kalkışmadan önce kurallarımızı oku istersen: http://www.oyunsitesi.gen.tr/forum/policy.asp ;)

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git

ragolas
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 21/08/2006 :  04:58:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
eveeet 3. yılımda ikinci kez Alderman seçilmiş bulunuyorum. evler, atölyeler, gemiler vızır vızır çalışıyor ama popularitemin artmasında en önemli faktör korsan avcılığı. bir önceki sayfada korsan avcılığın nasıl yapılacağını anlattım. ben bu yolla 200 e yakın gemi ele geçirip bunları açık arttırma sürekli sattım ve hala da devam ediyorum. gelirimin 3'te 1'i buradan geliyor. üsteklik de zevkli bir olay savaşmak. oyunda hemen hemen birçok şeyi çözdüm ama.
Anlamadığım iki şey var:
1. Ben kendi şehrime(Luebek) ve diğer şehirlere evler inşaa ediyorum. özellikle diğer şehirlerdeki evlerden aldığım kiralar o evlerin vergilerinin üçte biri ya da daha az oluyor. yani evlerden zarar ediyorum bunun için vu evleri yaptıktan sonra hemen satıyorum. Kiranın vergiden yüksek olmasını(doğru olan da bu) sağlamak için önerisi olan arkadaş var mı?
2. Şehirimde diğer bir tüccar var (E. nyefest) bu herifinde bir trade ofisi var oraya tıkladığımda adamın adı, kaç tane yapısı olduğu yazıyo, altında da "send offer" diye bi tuş var ama basılmıyo. merak ettim oradaki send offer(Türkçesi teklif gönder demek) ne için kullanılıyo, yani bu adama ne teklif edebiliyorum.

benim kafama takılan sorular bunlar. eğer sorusu olan arkdaşlar varsa bu konu altında sorarlarsa yardımcı olurm.
Sayfanın En Üstüne Git

aristokrat
Üye

İleti 3

İletim - 25/08/2006 :  21:04:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
selam arkadaşlar benım sızlerden işstegim bu oyunun demosu var bende fakat full versiyonunuda bulamadım aslında buldum fakat şansızlık eserı kaybetım bana bu oyunu full olarak bulmama ıcın yardımcı olursanız sevınırım 2 yı oynamıştım fakat 3 bulamıyorum kafayı yıyecegim lutfen yardım edın haber bekılıyorum şimdiden saolun
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 11  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000