AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 Arkadaşlar Bella Goth'u Bulan Var mı?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

sims_crazy
Üye

Turkey
İleti 36

İletim - 03/01/2007 :  12:34:42  Bilgileri Göster  sims_crazy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Bella Goth'u Bulan Var mı?

ya Bella Goth ü bulan varmıı çok uğraştımm bulamadım oyunun amaçlarından biriymiş buu????bulan varsa lütfen baksın

sen olursan bensiz bende olurum sensiz

golden girl
Üye

Turkey
İleti 134

İletim - 03/01/2007 :  15:19:21  Bilgileri Göster  golden girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bella Goth'u sims 2 için soruyosan eğer,Bella Goth sims2 de ölmüş eğer çıkan bölge geçmişini okuduysan. hemde simsde strateji oyunları gibi görevler yok.

Yolculuk nereye, neler uğruna ölmeye; dört yanlızlıkla bir doğruyu götürmeye.
Sayfanın En Üstüne Git

sims_crazy
Üye

Turkey
İleti 36

İletim - 03/01/2007 :  19:10:44  Bilgileri Göster  sims_crazy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
hayır bir yerden okuduğuma göre bellayıı uzaylılar kaçırmış...llayıı bulmak oyunun amacı değilama bellayıı bulmamm lazım benimm her yere bakın öle derler bella gothe bende türkçe yama var simsşn ordada söyleniyor

Sayfanın En Üstüne Git

golden girl
Üye

Turkey
İleti 134

İletim - 03/01/2007 :  19:16:46  Bilgileri Göster  golden girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yürkçe yama warsa bella gothun oturduğu bölgenin geçmişini bi oku...vede simaniac da sims 2 bölümünü bir oku bence çünkü orda öle yazıo ama başka birşey warsa onu bilemicemm..

Yolculuk nereye, neler uğruna ölmeye; dört yanlızlıkla bir doğruyu götürmeye.
Sayfanın En Üstüne Git

aybüke
Seçkin Üye

Turkey
İleti 223

İletim - 03/01/2007 :  19:34:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben sadece Bob ve Betty'yi bulmuştum. Dustin Broke torunlarıymış meğer. Casandra'nın başından geçenlerde vardır o, ya da Mortimer'in hafızasında..

Out on the road there are fireflies circling.
Deep in the woods, where the lost souls hide.
Over the hill, there are men returning.
Trying to find, some peace of mind.

Sleep my child...
Sayfanın En Üstüne Git

sims_crazy
Üye

Turkey
İleti 36

İletim - 07/01/2007 :  11:03:38  Bilgileri Göster  sims_crazy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
hafızasına nasıl bakıcam ki

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000