AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Mustafa Kemal ATATÜRK
 Atatürk Yaşasaydı
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

BeRKeSYuS
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 11/09/2006 :  09:49:51  Bilgileri Göster  BeRKeSYuS için bir AOL İletisi Gönder  BeRKeSYuS için bir ICQ İletisi Gönder  BeRKeSYuS'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  BeRKeSYuS için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
1 şey dicem Atatürk yaşasa idi dahada türkiye değişik olurdu

ZzZzZ
Sayfanın En Üstüne Git

golden girl
Üye

Turkey
İleti 134

İletim - 11/09/2006 :  14:46:17  Bilgileri Göster  golden girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bence atatürk yasasaydı türkiyenin durumu ne olurdıu acıkcası pek kestiremiyorum ama su anda türkiyenin durumu pek ii diil her an kendidmizi savasın ortasında bulabiliriz ayrıca hergün sehit edilen askerin sayısı 1 diil 2 diil sacma sapan seylerden sehit veriyoruz atatürk yasasaydı belki de daha ii bi durumda olabilirdik benim görüşüm bu

Yolculuk nereye, neler uğruna ölmeye; dört yanlızlıkla bir doğruyu götürmeye.
Sayfanın En Üstüne Git

HASS000
Seçkin Üye

İleti 299

İletim - 11/09/2006 :  22:00:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
kara huvari tarafından yazılan:

bence böyle olmazdı Atatürk yaşasaydı ülkemiz daha iyi bir durumda olurdu, ülkemiz daha ileri olabirlirdi II.dünya savaşına da girmezdikk tabii

Girmiş miyiz? Her şey bittikten sonra masada yer alalım diye ALmanya'ya açtığımız göstermelik savaşı (asker bile yollamadık) diyorsanız o savaş açmak mıdır?

Türkiye II. Dünya Savaşı'na katılmamıştır.
Sayfanın En Üstüne Git

dombili
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 12/09/2006 :  14:30:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kardeş sorduğun soruya bak bence daha iyi olurdu ozaman teröristler pkk lılar hiçbiri olmazdı
Sayfanın En Üstüne Git

Kitten
Üye

Turkey
İleti 35

İletim - 13/09/2006 :  13:14:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

Girmiş miyiz? Her şey bittikten sonra masada yer alalım diye ALmanya'ya açtığımız göstermelik savaşı (asker bile yollamadık) diyorsanız o savaş açmak mıdır?

Türkiye II. Dünya Savaşı'na katılmamıştır.
[/quote]
Savaş göstermelikte olsa savaştır.asker gitmedi ama Türkiye Almanya'ya savaş açtı.formaliteden de olsa Türkiye 2.Dünya Savaşına katılmıştır.

The Kitty
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.2 Snitz Forums 2000