AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 Vice City-Dükkan Soymak
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

whiteraistlin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 330

İletim - 07/09/2003 :  22:34:04  Bilgileri Göster  whiteraistlin için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar şahsen ben oyunun %62'sini bitirdim ama dükkan nasıl soyulur anlayamadım, lütfen anlatabilir misiniz.
Ayrıca, lütfen "Nasıl soyulur?" sorusuna "Kabuğunun ucundan tutup aşağı doğru çek" cevabı vermeyin, bu cevaba yeteri kadar maruz kaldım.

For there is no pain greater than thine. For there is no gain, but the fury inside.

Yunus Emre Bakiler
Oyunsitesi-Yazar
yebakiler@oyunsitesi.gen.tr

Generalll
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1334

İletim - 08/09/2003 :  10:35:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bak şimdi silahı tut kasiyerin başına git biraz sonra kasiyer sana paraları vermeye başlıyor vede alarm çalışıyor.
Sayfanın En Üstüne Git

whiteraistlin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 330

İletim - 08/09/2003 :  12:17:47  Bilgileri Göster  whiteraistlin için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Tuttuğum silahın bir önemi var mı??? Çünkü dediğini denedim para artmadı, stats'lardaki Soyulan Dükkan sayısı artmadı, ama alarm çaldı...acaba kasiyer bazukadan korkmuyor mu :) Altıpatlar'la da denemeliyim. Neyse, yine de sağol.

For there is no pain greater than thine. For there is no gain, but the fury inside.

Yunus Emre Bakiler
Oyunsitesi-Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

m.ozudogru
Üye

Turkey
İleti 61

İletim - 08/09/2003 :  13:30:35  Bilgileri Göster  m.ozudogru için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bende beceremedim şu işi :(
Sayfanın En Üstüne Git

whiteraistlin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 330

İletim - 08/09/2003 :  15:21:08  Bilgileri Göster  whiteraistlin için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Başardım çok sağol kasiyerin önünde değil yanında durmak gerekiyormuş :) ilgilendiğin için teşekkürler

Yunus Emre Bakiler
Oyunsitesi-Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

Generalll
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1334

İletim - 10/09/2003 :  11:03:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ne demek:)))
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu