AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 BİR YERİ NASIL KULLANICAĞIMI BİLMİYORUM
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

BaRNeY
Üye

Turkey
İleti 267

İletim - 19/09/2004 :  18:39:41  Bilgileri Göster  BaRNeY'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya şimdi ben sonraki bölümde açılan adalardan birinde bir yer var dondurmacı mıdır nedir bilmiyorum içinde bir araba var o araba ile ne yapacağımı bilmiyorum biriniz anlatırsa sevinirim dondurmaya benziyo haritada kiraz şeklinde çıkıyor

Ne bir yıldız süsler bu ülkeyi bir şairin gizemli parıltısyla, ne de güneş yaşam dolu ılık ışınlarını gönderir buralara.Burası Karanlıkaltı'dır.

Kapkaranlık koridorlar döne dolaşa ilerler bu kasvetli diyarda ve irili ufaklı mağaraları birbirine bağlar.Uyuyan bir ejderin dişleri kadar keskin taş yığınlareı kimi zaman sessiz bir tehditle bekler, bazen de davetdiz misafirlerin yolunu kesmek ister gibi yükselir.Burası;Karanlıkaltı'dır-----------Drow

zeina
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 19/09/2004 :  20:44:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
dondurma satıyosun barney satmaya baslamak icinde capslock a basıyosun sarı noktalardada musteriler var ama dikkatli ol aynı yerde surekli durma yıldızın oluyo sana iyi oyunlaaaar

İMZA NEDİR Kİ ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK:)))
Sayfanın En Üstüne Git

vanhelsing
Üye

Russia
İleti 19

İletim - 06/11/2004 :  00:45:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
dostum tam 25 tane satıyorsun görev tamamlanıyor. bir de o sattıkların dondurma degıl ot.

ozZi
Sayfanın En Üstüne Git

aslanhamid@
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 09/08/2005 :  18:44:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hayır 50dondurma sonra günde 3000$ alıyosun
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 09/08/2005 :  19:01:01  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
aslanhamid@ taaaa 2004 de açılmış konulara neden cevap veriyosunki eski konulara değil yeni konulara cevap versene bitek bu değil başka eski konularada cevap vermişşin insanların 2004den beri aynı bölümlerde kaladıklarını sanmıyorum

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000