AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

sniper--
Üye

Turkey
İleti 108

İletim - 16/09/2006 :  13:34:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
dosyaları eksik olabilir.eğer oyunu yüklediğin cd eskiyse olabilir.
Sayfanın En Üstüne Git

gulcem
Üye

Turkey
İleti 12

İletim - 24/09/2006 :  13:08:50  Bilgileri Göster  gulcem'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
biriniz bana yardımcı olabilirmi?fuel dump adlı bölümde herkesi gebertiyorum bombaları yerleştiriyorum. sonuncusunu yerleştirince subay geliyor ama odaya gelmiyor anladımki ölüleri görünce ve bomba patlayınca(tabi bombayı bazen sniperle ben patlatıyorum) tırsıyor kaçıyor mission failed yazıyor.ama bu adam biraz manyak ölüleri görmeyincede tırsıyor kaçıyor.ben oyunu ps2 de oynadıığım için daha stresli.yapmanın daha başka yolu yokmu.
Sayfanın En Üstüne Git

demirbey
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 26/09/2006 :  19:39:34  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
selam bende senle aynı bölümde kaldım
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 26/09/2006 :  21:06:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
gulcem tarafından yazılan:

biriniz bana yardımcı olabilirmi?fuel dump adlı bölümde herkesi gebertiyorum bombaları yerleştiriyorum. sonuncusunu yerleştirince subay geliyor ama odaya gelmiyor anladımki ölüleri görünce ve bomba patlayınca(tabi bombayı bazen sniperle ben patlatıyorum) tırsıyor kaçıyor mission failed yazıyor.ama bu adam biraz manyak ölüleri görmeyincede tırsıyor kaçıyor.ben oyunu ps2 de oynadıığım için daha stresli.yapmanın daha başka yolu yokmu.

alıntı:
demirbey tarafından yazılan:

selam bende senle aynı bölümde kaldım

Arkadaşlar, sorununuzla ilgili cevaplar 2,3, ve 5. sayfalarda yeralmaktadır.
Sayfanın En Üstüne Git

yalcinozelci
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 02/10/2006 :  17:01:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kardeş bölümün adı THE SCTENTİSTS hani açık bi alanda benzin depoları gibi bi yeri saatli bomba İLE İMHA EDİYORUZ terenle subay falan geliyor ondan bi kitap gibi bişeyler alıyoruz o bölümü geçtükten sonra bi şehire geliyorum orada 3 ü görevi geçemedim radyo gibi bişeyden bahsediyor ama ingilizcesini çözemedim meydan gibi biyerdeyim ama ne yapacağımı bilmiyorum..haritayı açtığımda
the information on the radio operator's pad indirates an NKVD unit is due to take-up pasition in the town square.it is imperative that you lacate and eliminate them
yazıyor yardımcı olursan sevinirim..şimdiden teşekkürler
arkadaşım eğer geçemediysen orda binanın arkasında bi radyo istasyonu var oraya giriyosun yanılmıyorsam..
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000