AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
timurlenk İletim - 06/12/2005 : 22:50:39
Konuyu 06/12/2005 tarihinde açmıştım. Konuyu açma nedenim de aşağıdadır. Ancak bu konuyla ilgili bir sorunum kalmamıştır. Yardım eden arkadaşlara çok teşekkürler. Diğer kişilerin sorunlarını ve bu sorunlara gelen çözümleri genellikle sondan başlayarak bakarsanız sevinirim.

alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

Sniper Elite 'de bir hayli ilerledim ama bir bölümde takıldım. Bölüm, uçak/füze fabrikası gibi bir mekanın içinde başlıyor. Siz o mekanın içinde, ikinci kattasınız. Bir yandan makineler çalışırken, bir yandan da Alman Askerleri çevrede tur atıyorlar. Makinelerin çalıştığı, buna benzer ikinci bir yapı daha var; sol alttaki görev çubuğuna göre oraya gitmeniz gerekiyor. Ben bu bölümde tüm Alman Askerlerini yok ediyorum, gitmem gereken yere gidiyorum ama sol alttaki görev çubuğu yanıp sönüyor. Yani yapılması gereken birşeyler var ya da eksik yapılan birşeyler... Bölümde gizli mi hareket edilmesi gerekiyor anlayamadım. Bu bölümü bir türlü geçemedim.
Sniper Elite'i oynayan ve bu bahsettiğim bölümü hatırlayan varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
snıperci42 İletim - 05/03/2011 : 22:36:14
war arkadaşım ewet sorunu sölersen anlatırım
tarıkkk İletim - 02/03/2011 : 23:54:08
arkadaslar selam ben tarık ıst buldan bende bınanın içine gıreeeeeeeemıyorum bır fıkrı olan varmı yardımcı olursanız sevınırım
CrAzY_IVAN İletim - 06/02/2011 : 15:26:53
sniperci, argo kelimeler kullanmayalım mesajlarımızda lütfen.

Yıldızlar bir işe yaramıyor görsellik dışında.

Bir de MSN gibi sohbet yerine çevirmeyelim konuyu, sadece bilgi vermek kâfi gelecektir ki zaten ziyadesiyle verdin, teşekkürler. Şimdilik soruları beklemek daha sağlıklı olacaktır.
snıperci42 İletim - 06/02/2011 : 14:14:41
önemli bir not her znm yeşil yerden gidin ve hile mile varya panzer yazıyoruz mermimiz tankı patlatıo ben gördüm ii ama bunun zevki hilesiz deil mii? trainer die bir hile var indirmeye çalıştım bilgisayar *** yiyodu her gördünüzü işe yaraıor sanmayın dikkatli olun ''snıper elıte oyunu dosyaları çökebilen bir dosya türleridir ama herkes beni *** lan bir şey olamz dediniz ama bunu iyi dinlemnizi tavsiye ve bilgisayarını kaldıracak şeyler yükleyinn
snıperci42 İletim - 06/02/2011 : 14:08:30
yetmezse hayyla yaza bilirim de şu yıldızlar ne işe yarıyooo

0.03 Snitz Forums 2000