AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

gulcem
Üye

Turkey
İleti 12

İletim - 08/10/2006 :  13:14:01  Bilgileri Göster  gulcem'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
biriniz ban yardımcı olabilirmisiniz.bir fabrikada 2.ci katta başlıyorum ve tüm alman askerlerini öldürdükten sonra çelik kapıya bamba yerleştirmemi istiyor.yerleştiriyorum ama bu seferde mission failed ve çok sivil kaybı verdik diye birşey çıkıyor biriniz bana yardımcı olabilirmisiniz.
Sayfanın En Üstüne Git

gulcem
Üye

Turkey
İleti 12

İletim - 08/10/2006 :  13:22:29  Bilgileri Göster  gulcem'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
biriniz bana yardımcı olabilirmi.oyunda bir fabrikada başlıyor 2.ci katta.herkeis öldürüyorum 2.ci bina dahil.ondan sonra kapıya bomba yerleştirmemi istiyor yerleştiriyorum patlıyor ama ondan sonra mission failed ve ardından yanlış çevirmediysem çok sivil öldü diye yazı çıkyor.çok denedim olmadı.
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 08/10/2006 :  14:05:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
gulcem tarafından yazılan:

biriniz bana yardımcı olabilirmi.oyunda bir fabrikada başlıyor 2.ci katta.herkeis öldürüyorum 2.ci bina dahil.ondan sonra kapıya bomba yerleştirmemi istiyor yerleştiriyorum patlıyor ama ondan sonra mission failed ve ardından yanlış çevirmediysem çok sivil öldü diye yazı çıkyor.çok denedim olmadı.

Bu konuyu açma nedenimde bahsettiğin bölümdü zaten. Aradığın cevaplar ilk sayfada...
Kimmeryali tarafından verilen ve sorununu çözecek olan cevapta aşağıda.
Kolay gelsin...
alıntı:
kimmeryali tarafından yazılan:

timur kardes oyunu bitirdim ama kasttettiğin bölüm anladığım kadarıyla ikinci binada herkese öldürdükten sonra iki tane alt katta ikide üst katta celik kapılar var üst katta sağdaki kapıya saatli bombayı kur en az 5 dakika olsun bombayı kurduktan sonra yine askerler gelecek onları hallet halledebildiğini bomba patlayınca kapıdan içeri gir devam et yoğun bi çatısma seni bekliyor kolay gelsin kac gece uykusuz kaldım var ya sadece bu bölümü bi gecede gectim zor bi bölüm kolay gelsin tekrar
Sayfanın En Üstüne Git

bright04
Üye

İleti 5

İletim - 12/10/2006 :  20:16:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadaşlar
foruma yeni üye oldum.burada oyunu iyi bilen arkadaşlardan ricam, ben sniper i yeni oynamaya başladım ancak "BRANDENBURG GATE" yani sanırım 3.level oluyor burada tüm düşmanları öldürmeme rağmen oyunu geçemiyorum. bir süre sonra "mission failed" diye mesaj verip ölüyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz.
teşekkürler
Sayfanın En Üstüne Git

yalcinozelci
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 19/10/2006 :  14:36:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar yardım!!!!! bir binadayım herkezi öldürdüm yolda adamlarım var tanklar gelmesi gerekiyor ama gelen giden yok bana binanın üzerinde bir yer gösteriyor BİLEN BİRİSİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN****ILDIM 10 GÜNDÜR GEÇEMEDİM!!!!!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000