AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA: San Andreas'ta Uçuş Okulu'nun Yerini Bilen?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 13/06/2005 :  12:03:04  Bilgileri Göster  Avatar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
GTA San Andreasta uçakları kullanabilmek için uçuş okulundan pilotluk Lisansı alacakmışız. GTA: San Andreas'ta Uçuş Okulu'nun Yerini Bilen? Nerede olduğunu bilen warmı??

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 13/06/2005 :  21:16:03  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
evet ben biliyorum ama los santostaki uçuş okuluna sakın gitme sadece san fierroda olan bir yer var.o yerde hava alanının tam yanındaki askeri bölgede.

iyi uçuşlar dilerim!!!!
Sayfanın En Üstüne Git

Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 15/06/2005 :  16:08:35  Bilgileri Göster  Avatar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya bn gittim san fierroya ama oranın neresinde onun yanında hiç bir yerde askeri alan bulamadım
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 16/06/2005 :  19:52:47  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bu pilotluk okulu askeri alanın girişinde.askeri alan ise san fierronun duzey bölgelerinde.bu arada neden sana los santos 'daki pilot okuluna gitme diyorum?çünkü orada parayla eğitim veriyorlar ve 1.000.000 $ olsa bile o 250 veya 400 dolara düşüyor!!!!!!!!!!!!!ama san fierrodaki okulda bedavaya eğitim veriliyor ve eğitimini aldıktan sonra sana 3 tane helikopter veriyorlar.
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 16/06/2005 :  19:55:03  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bu 'duzey bölge' dediğim eski osmanlıca,türkçesi ise 'doğu bölgesi'
Sayfanın En Üstüne Git

bjks
Üye

Turkey
İleti 203

İletim - 29/06/2005 :  11:52:55  Bilgileri Göster  bjks'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
los santosdakı nerde onu söylermisiniz

server:olympia
ır:karus
job:magician
LvL:60
clan:yok :D
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş: