AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA: San Andreas'ta Uçuş Okulu'nun Yerini Bilen?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

eraykose90
Üye

Turkey
İleti 38

İletim - 29/06/2005 :  16:21:19  Bilgileri Göster  eraykose90'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
abi ben bitek los venturas şehrinin batısında olan yeri biliyom zaten haritada dikkat çekiyo uçak resimleri var.bende tümharita açık her kurstan birer tane var.hepsinin yerini biliyom.
motorsiklet:las venturas
uçak:las venturas batısı
araba:san fierro
deniz:san firro kuzeyindeki kasabanın limanı
Sayfanın En Üstüne Git

serkanyk
Üye

Turkey
İleti 24

İletim - 08/07/2005 :  19:58:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
YA ERAY KOSE HERKESE CEVAP VERİYORSUN BENİM BİR SORUNUM VAR YA BEN SÜRÜCÜ BELGESİ ALDIM T GÖREVİ VARDI ONU YAPTIM SONRA ? GÖREVİ ÇIKTI ONUDA YAPTIM HARİTADA DAHA GÖREV KALMADI NE YAPACAM Bİ TANE MİNÜBÜS RESİMLİ BİR GÖREV VAR AMA ODA YAP YAP BİTMİYOR BANA BİR CEVAP YAZ MSN ADRESİM serkanykk@hotmail.com

serkan
Sayfanın En Üstüne Git

adoogix98
Üye

Turkey
İleti 16

İletim - 16/06/2009 :  10:45:09  Bilgileri Göster  adoogix98'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Haritada askeri alan diye biyer yok ne yazıyo askeri alanda

AHMET DOĞA NALÇACI
Sayfanın En Üstüne Git

adoogix98
Üye

Turkey
İleti 16

İletim - 16/06/2009 :  10:55:07  Bilgileri Göster  adoogix98'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
uçak resimleri olan yere nasıl giriliyor ordaki evi alınmalı mı

AHMET DOĞA NALÇACI
Sayfanın En Üstüne Git

Geforce
Üye

Turkey
İleti 580

İletim - 19/06/2009 :  09:03:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yuh yani arkadaşım. 4 yıllık konu bir bak mesaj yazmadan.

...Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Orada yakında bir Deniz var!

Sarı saçlım, mavi gözlüm nerde nerde nerde nerdesin?

"Bu memlekette Mustafa Kemal'e gerçekten sahip çıkanlar varsa, onlarda bizleriz."

(:
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.17 Snitz Forums 2000