AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Diablo
 Diablo 3 - Diablo III
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 13

y_salci
Üye

Turkey
İleti 117

İletim - 03/12/2004 :  14:38:23  Bilgileri Göster  y_salci'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar epeydir Diablo 2 LOD Exp. Pack oynuyorum. Ama artık oyundan iyice soğumaya başladım. Sizce Diablo 3 çıkacak mı? Çıkarsa nasıl bir şey olacak? Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazsın.

lord_deniz
Üye

Turkey
İleti 94

İletim - 04/12/2004 :  20:30:37  Bilgileri Göster  lord_deniz için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
hayır blizzardın yaptığı acıklamalara gore diablo 3 uzun bir sure için söz konusu değil...ama adamlar yeni bir oyun yapıyorlar konu gunumuzde geciyor fakat silahların tufeklerin bazukaların yanısıra birde buyuler kullanılıyor...deli bişrsey olacak....sabırla bekleyin....
Sayfanın En Üstüne Git

y_salci
Üye

Turkey
İleti 117

İletim - 05/12/2004 :  12:39:37  Bilgileri Göster  y_salci'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Sabır...Sabır...Sabır...Sabrım tükeniyor artık. Yahu ben bunların yerinde olsam Warcraft serisi ile uğraşıcağıma Diablo 3'ü yapardım.Bi de World Of Warcraft çıktı dandikten. İyice saçmaladılar.
Sayfanın En Üstüne Git

enigmatic
Üye

Turkey
İleti 27

İletim - 14/12/2004 :  19:48:37  Bilgileri Göster  enigmatic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
warcraft zaten age of empires in blizzard versiyonu. diablo 3 çıkacağını sanmıyorum ama diabloyu yaratan kadronunda artıkın blizzard a çalışmadığını duymuştum. hal böyleyken zaten çıksa bile önceki iki versiyonun ambiansını oluşturmayacaktır. olayı teknolojiye vurup wan helsing usulü silahlar falan koyar bu model insanlar. umutsuz waka yane.

Between Shadows
Sayfanın En Üstüne Git

y_salci
Üye

Turkey
İleti 117

İletim - 15/01/2005 :  10:15:26  Bilgileri Göster  y_salci'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 15/01/2005 :  23:26:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
enigmatic tarafından yazılan:

warcraft zaten age of empires in blizzard versiyonu.

enigmatic ne alaka yahu Age of Empires ile Warcraft . İkisi de RTS ama birisi Fantasy dünyasının eseri, diğeri ise gerçek dünyadan alıntı, en baştaki fark diyelim bunun için...

Diablo III için başka bir konuda da yorum yaptım ama burada da kısaca değinmek gerekirse, çıkacağı konusunda hep dedikodular var ama çıktığında biz oyun dünyasından kopmuş bile olabiliriz .
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 13 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000