AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Diablo
 Diablo 2 Yeni Bir Soru Güçlü Başarılı Necromancer?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

chosen
Üye

Turkey
İleti 9

İletim - 31/08/2003 :  14:43:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben nette deil single oynuyom57.lvl necro vardı nightmarede baal öldüremedim yeniden baslıcam necroyla da
niye kimse fire golem kullanmıyo herkes blood golem diyo bnde öyle mi yapsam bide bone speari 20 yapmıstım onun için bone sprite yüklenmemistim ama bosslarda deli zorlanıyom
gerçekten necroyu bilen birileri singleda hellde bile başarılı olabilecek necroyu nasıl yaratabilirim yardım da bulunsunlar lütfen?

drizzt and me

Rappier
Seçkin Üye

İleti 1848

İletim - 31/08/2003 :  17:56:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Vereceğin skiller Revive 20, Bone spirit 20, Corpse Explosion 5, Bone armor 5, Fire Golem 10, Summon resist 5, Bu skilleri açmak için gerekli skillere 1, Bu arada necro tüm skillere extradan +4 yada 5 verecek kadar artı skill veren eşyalarda şart. Bu dediklerimle her şartta problem yaşamadan ilerlersin.
Sayfanın En Üstüne Git

zymoticiann
Yeni Üye

Afghanistan
İleti 1

İletim - 26/09/2010 :  21:10:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler single dan sıkıldığım için orjinal aldım diabloyla ek paketini,yalnız şöle bi sorun var ki nerden yapacağımı nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum(cd key i nereye hangi siteye yazacam??)!!ayrıca gwod2 diye bişe varmış o ne oluyor?ben orjinal battle net de oynamak istiyorumn aslında ama olmazsa türkün türkten başka dostu yoktur diyip orda da oynayabilirim hiç fark etmez hile,düzenbazlık olmasın yeter!yardım eden,akıl veren olur inşallah...
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 26/09/2010 :  21:30:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunu kurarken orijinal şifreni girmiş olman lazım zaten. Sonra oyuna girince Battle.Net'e giriş yaparsan menüden, tamamdır... Battle.Net'te oynayan çok Türk oyuncu var ve burası hile olmayan sağlam tek sunucu diyebiliriz. Ne de olsa resmî.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000