AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 NBA ve Diğer Basketbol Oyunları
 NBA Live 2005 Ltf cevaplayın
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 9

NoD0ubT
Seçkin Üye

Turkey
İleti 785

İletim - 05/11/2004 :  15:59:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Herkese selam... NBA Live 2005'i aldım. Gerçekten çok güzel yapmışlar... Ama bir sorunum var. Slam Dunk şampiyonasında Alley-Oop'u nasıl yapılıyor bilmiyorum, bulamadım da... Bulan biri varsa Allah rızası için söylesin... :) Herkese bol dunk'lu NBA 2005 oyunları. :)

mertdeniz
Üye

Turkey
İleti 101

İletim - 05/11/2004 :  17:55:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Aynı şey bendede oldu.Ba alley up hareketleri aslında gamepad le yapılıyo ama bununda bir çözümü var:
Gamepadi olmadığı için alley hoop hareketlerini yapamayan arkadaşlar aşağıdaki değişiklikleri yaparak bu derdinizden kurtulabilirsiniz.. Öncelikle "My Documents\NBALive2005\configs" klasörünü açıyoruz. Hemen ardından "aftershock.jfg" dosyasını notepad ile açıp dosyanın başına aşağıdaki satırları ekliyoruz:
bind axis0 XAXISCHANGE
bind axis1 YAXISCHANGE
bind axis2 RYAXISCHANGE
bind axis4 RXAXISCHANGE
sonra "Profilisminiz.kfg"(Klavye için ayarladığınız profil adı) dosyasını açıyoruz.
"bind XXX CALLPLAY"(XXX burda ayarladığınız oyun kurma tuşu oluyor) satırından sonra
bind K_5 XAXISCHANGE
bind K_6 YAXISCHANGE
bind K_7 RYAXISCHANGE
bind K_8 RXAXISCHANGE

satırlarını ekleyip kaydediyoruz. Artık smaç yarışmalarınızda rahatlıkla 7-8 tuşlarını kullanıp(numerik kısımdakiler değil) alley-hoop yapabilirsiniz. Ayrıca 5-6 havada dönmeye yarıyor sanırım ama onu beceremedim daha:-)
Sayfanın En Üstüne Git

NoD0ubT
Seçkin Üye

Turkey
İleti 785

İletim - 06/11/2004 :  13:27:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Mertdeniz cevabın için çoook teşekkür ederim fakat ben de zaten bir tane joystick var. Ben onunla da Alley-Oop yapamıyorum. Yani tuşları bilmiyorum.
Sayfanın En Üstüne Git

zeggy_557
Seçkin Üye

Turkey
İleti 303

İletim - 07/11/2004 :  02:11:15  Bilgileri Göster  zeggy_557'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
daha farklı alley-oop çeşitleri yok mu? Rakiplerim binbir türlü alley-oop yapıyorlar ben sadece iki çeşit
Sayfanın En Üstüne Git

NoD0ubT
Seçkin Üye

Turkey
İleti 785

İletim - 07/11/2004 :  11:06:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Zeggy, ben hiçbirini yapamıyorum. Nasıl yapılıyor söyler misin?
Sayfanın En Üstüne Git

hiphopçı
Üye

İleti 23

İletim - 07/11/2004 :  12:05:10  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ulan mert niye kendin yazmıyon lan.başka yerden almışın mesajı.ha.vallahi yazık öbür arkadaşa bi de aynını yazmışın koyala yapıştır
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 9 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000