AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor Oyunları
 NBA ve Diğer Basketbol Oyunları
 NBA Live 2005 Ltf cevaplayın

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
NoD0ubT İletim - 05/11/2004 : 15:59:33
Herkese selam... NBA Live 2005'i aldım. Gerçekten çok güzel yapmışlar... Ama bir sorunum var. Slam Dunk şampiyonasında Alley-Oop'u nasıl yapılıyor bilmiyorum, bulamadım da... Bulan biri varsa Allah rızası için söylesin... :) Herkese bol dunk'lu NBA 2005 oyunları. :)
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
utkudinler İletim - 13/09/2007 : 18:32:24
Ben onları alley-oop suzda yenebiliyorum neden bu kadar dert ediyorsunuz ki? :D
winningdelisi İletim - 12/09/2007 : 16:45:47
DDDDDDDDİİİİİİİİİİKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAATTTTTTTT

arkadaşlar kesin çözüm çok çalıştım buldum dierleri gibi belki olur demiecem işte söylüyorum
bind K_NUMPAD1 R_UP
bind K_NUMPAD1 R_DOWN
bind K_NUMPAD1 RYAXISCHANGE
bind K_NUMPAD0 R_LEFT
bind K_NUMPAD0 R_RIGHT
bind K_NUMPAD0 RXAXISCHANGE

bunları kopyalayın belgelerim/nbalive2005/confings te keyboard1 ve 2 nin en sonuna kopyalayın ondan sonra oyuna girin smaç alıştırmasına girin(num lock açık olsun)ok tuşlarının sağındaki 1 ve 0 basınça topu havaya atar gerisi sizin ne yapmak istiosanız aley op yapmayı başaramadım ama bu kesinlikle işe yarıyor ama üsteki kodalrı saklayın oyundan çıkıp girince olmuo o yüsden bu yazıyı saklayın ve şimdi müthiş bir taktik alışması zor

oyundaki profesyonel basketbol idmanlarında deli gibi çalışılan taktikler de var her NBA serisinde olduğu gibi.90-91 yeniliyorsunuz.Son 15 saniye.Oyuna başladınız.Mutlaka bi sayı bulmak zorundasınız.Sahanın kenarına gidip 3lük çizgisinin hemen gerisinde bekleyin, hemen "Sol-shift" tuşuna basın, size alan açıcaklar 1'e 1 oynayın diye.Alan açılınca "sol-ctrl" tuşuna basın, pivot oynayan eleman perdeleme yapmaya gelecek, perdelemeyi kullanın, bakmışsınız ki pivot eleman potaya yalnız depara kalkmış, elemanınız potaya yaklaşmışken alley-op tuşuna basın, muthiş bir 2li oyunla maçı kazanacaksınız.Bu 2li oyunu her zmn yapabilirsiniz ama alan savunması karşısında tavsiye etmiyorum

bu arada maçta aley op A ya basınca oluo bilmeyenlerin dikkatıne
winningdelisi İletim - 12/09/2007 : 16:44:18
DDDDDDDDİİİİİİİİİİKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAATTTTTTTT

arkadaşlar kesin çözüm çok çalıştım buldum dierleri gibi belki olur demiecem işte söylüyorum
bind K_NUMPAD1 R_UP
bind K_NUMPAD1 R_DOWN
bind K_NUMPAD1 RYAXISCHANGE
bind K_NUMPAD0 R_LEFT
bind K_NUMPAD0 R_RIGHT
bind K_NUMPAD0 RXAXISCHANGE

bunları kopyalayın belgelerim/nbalive2005/confings te keyboard1 ve 2 nin en sonuna kopyalayın ondan sonra oyuna girin smaç alıştırmasına girin(num lock açık olsun)ok tuşlarının sağındaki 1 ve 0 basınça topu havaya atar gerisi sizin ne yapmak istiosanız aley op yapmayı başaramadım ama bu kesinlikle işe yarıyor ama üsteki kodalrı saklayın oyundan çıkıp girince olmuo o yüsden bu yazıyı saklayın ve şimdi müthiş bir taktik alışması zor

oyundaki profesyonel basketbol idmanlarında deli gibi çalışılan taktikler de var her NBA serisinde olduğu gibi.90-91 yeniliyorsunuz.Son 15 saniye.Oyuna başladınız.Mutlaka bi sayı bulmak zorundasınız.Sahanın kenarına gidip 3lük çizgisinin hemen gerisinde bekleyin, hemen "Sol-shift" tuşuna basın, size alan açıcaklar 1'e 1 oynayın diye.Alan açılınca "sol-ctrl" tuşuna basın, pivot oynayan eleman perdeleme yapmaya gelecek, perdelemeyi kullanın, bakmışsınız ki pivot eleman potaya yalnız depara kalkmış, elemanınız potaya yaklaşmışken alley-op tuşuna basın, muthiş bir 2li oyunla maçı kazanacaksınız.Bu 2li oyunu her zmn yapabilirsiniz ama alan savunması karşısında tavsiye etmiyorum

bu arada maçta aley op A ya basınca oluo bilmeyenlerin dikkatıne
winningdelisi İletim - 12/09/2007 : 15:44:18
ya topu nasıl fırlatıcaz
bilen varsa sölesin çok lasım topu nasıl havaya astıolar bide l.jamesle yarışırken i.mansızın r.carlosa yaptığı hareketi yaptı kaldırdı topu smaç bastı onuda bulursanız sevinirim bulamazsanız osun
sinsi_ajan İletim - 02/05/2007 : 19:37:12
ya lütfen bidaha anlat olmadı yaaaaa lütfennn

0.03 Snitz Forums 2000