AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Sacred - Dungeon Siege - Neverwinter Nights
 Sacred da fecı bır durum acıl yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

medidog
Üye

İleti 3

İletim - 30/06/2005 :  00:02:02  Bilgileri Göster  medidog'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
valla bu su olayını ben de yaşadım
konsolu açın "wasser" yazın suyunuz gelir
hadi kolay gelsin
Sayfanın En Üstüne Git

HASSOOO
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 30/06/2005 :  10:26:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Hocam bu sefer de ben sorayım; tapınağa (en kuzaydeki) gideceğim, III. bölümde. Ama yol yok!? Tapınağın olduğu karlı vadiye giden yol yok! Ormanın içindeki (zannedersem I. bölümün sonunda gidilen) askeri kampın oradan ileri geçemiyorum. Gıcık etti.
Sayfanın En Üstüne Git

medidog
Üye

İleti 3

İletim - 02/07/2005 :  14:27:43  Bilgileri Göster  medidog'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
valla kardeşim bak orada hakkaten yol yok ama o tarafa giden başka bir yol bulmak zorundasın... yani biraz bi etrafından dolaş biraz uğraş küçük açıklıklardan geç...vs.. SACRED GICIK BİR OYUN ZATEN OYNAMA BENCE :P
Sayfanın En Üstüne Git

Rappier
Seçkin Üye

İleti 1848

İletim - 02/07/2005 :  17:19:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
HASSOOO tarafından yazılan:

Hocam bu sefer de ben sorayım; tapınağa (en kuzaydeki) gideceğim, III. bölümde. Ama yol yok!? Tapınağın olduğu karlı vadiye giden yol yok! Ormanın içindeki (zannedersem I. bölümün sonunda gidilen) askeri kampın oradan ileri geçemiyorum. Gıcık etti.

Valla bitireli 2-3 sene oldu ama oralarda bir magara geçişi olması lazım diye hatırlıyorum. En kuzeye geçmek için şehrin yakınlarındaki bir mağaraya giriyorsun ve mağaranın diğer çıkışı seni kulenin yakınıda bir yerlere çıkartıyordu. (emin değilim onuda belirteyim)

Bu oyunda bug'lardan şikayetçi olanlara tavsiyen exp pakiti ile oyunu oynamaları. Exp paketi pekçok sorunu düzelttiği gibi bildiğim kadarıyla baya bir yenilikte içeriyor...
Sayfanın En Üstüne Git

HASSOOO
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 03/07/2005 :  05:04:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hocam bir mağara var, doğru... ama mağara beni w... ile başlayan bir kasabaya çıkarıyor, o da güneyden gelen yolun sonu. o mağaradan geçince askeri kampa ulaşılıyor ama kampın kuzeyi tamamen ormanlarla kaplı :S
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000