AION - Tıkla oyna


Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

 Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Sacred - Dungeon Siege - Neverwinter Nights
 neverwinter nights 2
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

bomkonger
Seçkin ÜyeZambia
İleti 531

İletim - 19/02/2008 :  22:33:26  Bilgileri Göster  bomkonger için bir ICQ İletisi Gönder  bomkonger'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  bomkonger için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Bugün bu oyunu ve ek paketini aldım.Oyunu yükledim ve oynadım bugün.Ek paketi yükleyince neler değişiyor?Oyunu bitirince mi ek paketi kurayım yoksa şimdi kursam senaryoda değişiklik olmuyor mu?

Rappier
Seçkin Üye

İleti 1848

İletim - 11/03/2008 :  12:54:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
2. oyunu oynamadım ama birinci oyundan bildiklerime göre cevap vermeye çalışayım. Öncelikle ana oyunu tamamiyle bitir. Daha sonrasında eklenti paketini kurup ana oyundaki karakterinide buraya aktarıp eklentinin tadını çıkartabilirsin.
Sayfanın En Üstüne Git

bomkonger
Seçkin ÜyeZambia
İleti 531

İletim - 23/03/2008 :  22:12:01  Bilgileri Göster  bomkonger için bir ICQ İletisi Gönder  bomkonger'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  bomkonger için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Performansı yükseltiyormuş diye duydum ve kurdum.Gerçekten de çok iyi oldu hiç kasmıyor fx5200 ekran kartına artık.Benim yeni bi sorunum var;karakterimi yanlış düzenledim prestige class olayını bilmiyordum şimdi nasıl statları filan geri alabilirim? Yeniden karakter acmak istemiyorum baya ilerledim.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.09 Snitz Forums 2000