AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Command & Conquer
 C&C Generals Zero Hour
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

KoRnFNSS
Üye

Turkey
İleti 16

İletim - 23/08/2005 :  23:56:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yav siz bilmiyosunuz. Sthelt general tabiki. Ama biz oynarken nükleer silahlar yasak!

yakında yazacam şimdi üşeniyom... KoRn-KoRn-KoRn-KoRn-KoRn
Sayfanın En Üstüne Git

HASSOOO
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 24/08/2005 :  14:48:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
zuahahah güleceğim yoktu :D Stealth General'in en büyük avatnajlarından biri scudların yerini saklaması ve scud yasak öyle mi?
Sayfanın En Üstüne Git

GOLGE
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 03/07/2006 :  18:10:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadaslar ben aranızda acemiyim galiba,zero da GLA ile oynuyordumda GLA3 bolumunu gecemedim yardımcı olurmusunuz...tskler
Sayfanın En Üstüne Git

komutan general
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 17/11/2006 :  10:26:46  Bilgileri Göster  komutan general'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya ben en çok abd yi seviyom(amerika) süper teknoloji harikası bir ülke silahlar süper ben japonya ile bir savaş yaptım (tabi dost olarak başkalarını yendik)okadar kolay yendim ki japonya bir ülke bile yenemedi ama ben bütün takımlaı yendim(hepsini ben değil bazı takımlarda savaştı herhalde a bu arada ben skirmish de oynadığım için dost oldum japonya ile)e ondan sonra bana bütün ülkeler daldı ama hiç bişe olmadı ben 9-10 tankla 1 orduyu yendim(ordu dedğimbüyük bir takıma saldırdım hani helikopter çıkarma yeri falan varya öyle hep saldırdım ve takımı yendim tamamen defeat oldu :) ben size usa yı tavsiye ederim terörismiş japonmuş onlar boş laf

hayat bil oyun ( ben 32. bölümdeyim :)
Sayfanın En Üstüne Git

ziyahan
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 29/06/2008 :  20:01:11  Bilgileri Göster  ziyahan için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bi gidin en iyi general super weapon bi aura bomber yolla mahfet mütiş defans sınıpercı yı koy eve 3-5 uçak savar yanına humvve ve comanche kim mahveder seni c&C sitesinin açıkladığı gibi en iyi general super veapon (generalin kadın olduğuna bakmayın)
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000